У клітці з норвезьким бійцем Андрій Зубенко здобув «бойову нічию»

У файткарді турніру Olimpian fight nihht змагався представник кременчуцького спортивного клубу «Шторм» Андрій Зубенко.

 

В Данії протягом вечора відбулося кілька поєдинків, окрасою якого став бій між Марком та Патріком — данськими бійцями серед професіоналів.

В боях серед професіоналів та аматорів змагалися спортсмени зі Швеції, Норвегії та Данії й один з України — кременчужанин Андрій Зубенко. Наш спортсмен Андрій Зубенко (2-2-1) після дворічної перерви повернувся у клітку. Кременчужанин довго відновлювався після травми й вирішив повернутися у професійний спорт виступивши на міжнародному турнірі проти більш досвідченого суперника Йоахім Толлефсен (5-2-1) з Норвегії. 

Кременчужанин готувався до бою під керівництвом тренера з СК «Гермес» Олега Скирти. Бій проходив у ваговій категорії 72 кг й тривав три раунди по 5 хвилин. У підсумку наш боєць завершив поєдинок бойовою нічиєю.

— Дякую всім за підтримку й особливо за підготовку тренеру з великої букви Олегу Скирті, хлопцям з СК «Шторм». Все, що ми запланували — виконали на 100%, й не дивлячись на рішення суддів, ми своїм результатом задоволені, адже ми були в гостях, а там необхідно перемагати лише достроково, — зауважив спортсмен Андрій Зубенко.

Тренер Олег Скирта також додав, що важливо у гостей вигравати, інакше — чекай сюрпризу. — Звісно, хотілося більш об’єктивного рішення, але ми пам’ятаємо старе правило: «У гостях треба вигравати достроково, у протилежному випадку — можуть бути сюрпризи». Але, незалежно від результату, висловлюємо велику повагу до організаторів OLIMPIAN FIGHT NIGHT і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю, — додав тренер Олег Скирта. 

telegraf.in.ua