«Кремінь» може зіграти матч за звання чемпіона Другої ліги у Кропивницькому

Футбольний матч відбудеться 1 червня

Професіональна футбольна ліга України розглянула звернення ТОВ «Футбольний клуб Зірка», щодо можливості проведення «чемпіонського» матчу серед переможців груп Другої ліги цього сезону в Кропивницькому на стадіоні «Зірка». Кременчуцький «Кремінь» має всі шанси зустрітися на цьому стадіоні з переможцем Групи А.   

Як повідомляє прес-служба «Зірки», зважаючи на пропозицію клубу, Адміністрація ОФК «ПФЛ України» прийняла позитивне рішення, щодо надання Кропивницькому такої можливості. Тож, вирішальна гра за звання чемпіона відбудеться на стадіоні «Зірка» 1 червня 2019 року о 17:00. А ось хто буде приймати участь у цьому матчі поки що залишається під питанням.

В групі «А» найкращі шанси має «Черкащина-Академія» з Білозір’я, яка останні 3 з 4 ігор проводить вдома. Хоча боротьба в групі доволі серйозна. З відривом в одне очко йдуть відразу 5 команд – «Черкащина-Академія», вінницька «Нива», «Минай», «Полісся» та «Верес».

В групі «Б» кременчуцький «Кремінь» відірвався вже на 6 очок від найближчого переслідувача – криворізького «Гірника», який програв останній матч вдома запорізькому «Металургу» 1:3.

Нагадаємо, що кропивницька «Зірка» знялася з чемпіонату. 

telegraf.in.ua