5 золотих та одну срібну нагороду завоювали кременчуцькі титани

Володимир Самарцев, Сергій Ерофеєв, Віктор Усік та Богдан Большаков пройшли відбір та потрапили до збірної команди Полтавської області для участі у Чемпіонаті України з класичного жиму лежачи

11 травня у Полтаві відбувся чемпіонат Полтавської області з класичного жиму лежачи. У змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з різних куточків області. Головною метою змагань була популяризація пауерліфтингу серед молоді, підтримка його у Полтавській області та відбір до збірної команди Полтавської області для участі у Чемпіонаті України з класичного жиму лежачи.

Кременчук представляла команда СК «Титан», а саме Володимир Самарцев, Богдан Большаков, Сергій Ерофеєв, Андрій Чирва, які тренуються під керівництвом віце-президента СК «Титан» Владислава Крамаренка та Віктор Усік, який тренується під керівництвом Володимира Самарцева. 

У ході змагань Сергій Ерофеєв у ваговій категорії 105 кг серед ветеранів виборов перше місце, Андрій Чирва в.к. 74 кг серед юнаків здобув золоту нагороду. Богдан Большаков здобув золото першості у в.к. 83 кг серед юніорів. Віктор Усік у дебютних для себе змаганнях став першим у в.к. 93 кг серед ветеранів. Володимир Самарцев у в.к. 83 кг здобув золоту нагороду серед ветеранів та срібну нагороду серед чоловіків. Також Володимир встановив новий рекорд області у жимі лежачи серед ветеранів з результатом 155 кг.

Загалом у переможний кошик нагород СК «Титан» приніс 5 золотих медалей та 1 срібну. За підсумком дня Володимир Самарцев, Сергій Ерофеєв, Віктор Усік та Богдан Большаков пройшли відбір та потрапили до збірної команди Полтавської області для участі у Чемпіонаті України з класичного жиму лежачи, який пройде 21-24 липня у Мукачево.