БК «Кремінь» обіграв «Харківський сокіл»

16 та 17 березня «Кремінь» провів заключний тур регулярної першості з баскетболу серед команд Вищої ліги зігравши з «Харківським Cоколом».

Першу гру «Кремінь» переміг з рахунком – 89:77, а друга завершилася з рахунком 80-72. Згідно з турнірним становищем кременчужанам необхідно було здобувати дві перемоги, щоб потрапити у вісімку. «Соколи», щоб потрапити у четвірку мали виграти хоча б одну гру. Тому на майданчику протягом двох ігор точилася запекла боротьба.

У першій гру підопічні Євгена Федорова виграли три чверті з чотирьох. Варто зауважити, що в третій чверті «слони» поступилися лише на одне очко.

«Кремінь» — «Харківські соколи» — 89:77 (27-17, 18-12, 26-27, 18-21)

«Кремінь»: Рихлюк, Чигринов, Хаблаков, Постіл, Ханча – Розенцвіт, Радченко, Лохманчук, Станішевський, Лукінський. Головний тренер: Євген Федоров

«Харківські соколи»: Ганьшин, Золотарьов, Ольховіков, Ольховський, Удоденко – Чевердін, Бондаренко, Іскандеров, Писменицький.

Головний тренер: Олег Манойленко

Неймовірний слем-данк Станішевського, який став ефектною крапкою в матчі. Комбінація у виконанні БК «Кремінь» — Чигринов-Лохманчук-Станішевський. На останній хвилині четвертої чверті Олексій Чигринов віддав передачу Юрію Лохманчуку, а той зробив скидку й Олег Станішевський неймовірним слем-данком поставив ефоктну крапку в матчі.