«Ворскла» вийшла з відпустки без Кулача, Сергійчука і Шарпара

Незважаючи на те, що футболісти «Ворскли» останніми з усіх клубів УПЛ пішли на зимовий відпочинок, саме полтавці першими вийшли із відпустки та розпочали підготовку до другої частини сезону.

 

Вдень 8 січня ворскляни вперше у новому році разом зібралися у Полтаві. 14-го числа полтавці візьмуть курс на Анталію. Саме на середземноморському узбережжі Туреччини запланували провести два етапи навчально-тренувальних зборів, інформує прес-служба клубу. 

У рамках першого етапу (14-27 січня) підготовки заплановано провести чотири контрольних поєдинки. Відкриє рік команда 16-го січня грою з чемпіоном та лідером румунського чемпіонату «Клужем». За три дні, 19-го числа, заплановано спаринг проти іншого відомого румунського клубу – «Університатя» (Крайова), який наразі третій у національному чемпіонаті. 23 січня «Ворскла» має зіграти з ташкентським «Пахтакором» (Узбекистан), а 27-го із шостою командою Сербії — «Младость», за яку нині грає Йован Маркоскі.

У перший день збору команда з різних причин недорахувалася Кулача, Шарпара та Сергійчука. Контракт останнього з клубом добіг завершення і ворскляни не поспішають пропонувати гравцю нову угоду. Шарпар захворів, а щодо подальшої оренди Кулача наразі ведуться перемовини.

Приємні новини — повернення з лазарету Кобахідзе та відновлення Дмитра Кравченка, який уже тренується за індивідуальною програмою.

 

vorskla.com.ua