«Срібне різдво»: кременчуцькі шахісти змагалися на чемпіонаті Полтавської області

Спортсмени під керівництвом Олександра Мальцева завоювали нагороди 

Юні шахісти Єгор Сербін та Артур Завальний, вихованці тренера Олександра Мальцева з клуба «Каїсса», відсвяткували подвійний «срібний» успіх на чемпіонаті області з шахів в категоріях від 8 до 10 років.

Про результати кременчуцьких спортсменів «Телеграфу» повідомив директор клубу «Каїсса» Володимир Груздєв. Семирічний Єгор набравши 8 очок з 9 можливих, лише на 2 очки відстав від полтавця Тараса Руденка, який став переможцем. Єгор на 2 очки випередив Марка Мельникова з Кременчука, який посів третє місце.

9-річний Артур Завальний змагався у категорії до 10 років. Він пропустив вперед лиш більш досвідченого та старшого полтавця Андрія Цапка. Артур лідирував весь турнір, аж до 8 туру, проте поступився Андрію, який в підсумку став першим. Другий кременчужанин Володимир Кибкало став в цій категорії третім.

— Свою роль зіграла втома, яка накопичилася. Адже з усіх учасників змагань наші шахісти опинилися в найгіршому положенні. Полтавцям вистачило виділених фінансів, щоб жити на місці в Омельнику. Шахістів з Горішніх Плавнів кожен день возили виділеним міським автобусом. А кременчужани кожен день вставали о пів на шосту ранку, їхали з пересадкою і поверталися о 23 годині додому, оскільки одна гра відбувалася зранку, інша — ввечері. Клубу «Каїсса» в цьому році виділили кошти, яких не вистачає навіть на оплату комунальних платежів. Крім того в минулому році виділені кошти клубу з міського бюджету не додали. В результаті утворився борг перед міськими комунальними підприємствами, — повідомив директор клубу «Каїсса» Володимир Груздєв.

Паралельно з чемпіонатом в рамках меморіалу Грохотова проходив й дитячий турнір до 14 років, в якому 12-річний Мирослав Сердюк з «Каїсси» розділив 4-5 місце серед 12 учасників. 

— За підсумками першого новорічного турніру видно, що юні кременчуцькі шахісти готові на рівних боротися з будь-яким суперником й при цьому хотілося підтримки спортивних керівників міста, — додав Володимир Груздєв.

telegraf.in.ua