Спортсмени СК «Титан» завершили рік на мажорній ноті!

22 грудня у місті Полтава пройшов Чемпіонат обласної ради ВФСТ «Колос» з класичного пауерліфтингу

У змаганнях брали участь більше 40 спортсменів з різних куточків області.
Головною метою змагань була популяризація пауерліфтингу серед молоді та підтримка його у Полтавській області.

Кременчук представляла команда СК «ТИТАН», а саме Дмитро Бойко, Іван Половинка, Юлія Ерофеева, Роман Величко, Денис Виноградний, Владислав Андрієнко та Дмитро Рудь, які тренуються під керівництвом віце-президента СК «ТИТАН» Владислава Крамаренка.

У ході змагань Іван Половинка у ваговій категорії 105 кг у сумі трьох вправ зібрав 600 кг, чим виборов перше місце та виконав норматив кандидата у майстри спорту України. Роман Величко у ваговій  категорії  74 кг здобув бронзову нагороду. Юлія Ерофеєва здобула золото першості у ваговій категорії 63 кг.

Дмитро Бойко у категорії 83 кг зібрав суму у трьох вправах — 645 кг, чого було достатньо, щоб зайняти перше місце та збільшити свій кращий результат на 34 кг. Також Дмитро здобув золоту нагороду в абсолютній першості, чим вже вкотре підтверджує свою професійність та звання майстра спорту України.

Але цими змаганнями представники СК «ТИТАН» не завершили спортивний сезон 2018 року. 22 грудня, також у місті Полтава, «титанівці» взяли участь і на Кубку Полтавської області з армспорту, де також зробили свій вклад до переможного кошика нагород.

Ірина Загорулько та Олександр Лащенко — це команда яка тренується під керівництвом срібного чемпіона світу Сергія Калініченка.

Під час змагань Ірина Загорулько в абсолютній ваговій категорії, у запеклій боротьбі здобула бронзову нагороду. Олександр Лащенко у ваговій категорії 60 кг серед юнаків посів третє місце.

Загалом у переможному кошику нагород СК «ТИТАН» — 3 золоті та 3 бронзові медалі.

За підсумком дня, команди СК «ТИТАН» закінчили змагальний рік дуже чудово, здобувши для міста чергові   нагороди та привезли з собою до Кременчука чудовий спортивний настрій, з яким готові починати новий спортивний сезон 2019 року.