Єлизавету Каланіну привітали з черговим спортивним досягненням

З 9 по 11  листопада 2018 року в місті Ташкент (Узбекистан) відбувся турнір серії Grand Prix з дзюдо серед чоловіків та жінок.
 
У складі збірної команди України в змаганнях  брала участь кременчуцька спортсменка,  вихованка спортивного клубу «Легіон» Єлизавета Каланіна.
За підсумками участі у змаганнях Каланіна Єлизавета завоювала ІІІ місце в ваговій категорії +78 кг. Вона  подолала перші два раунди та перемогла китаянку Цзя Вень Тсай і Се біль Акбулут з Туреччини.  У півфіналі вона поступилася колишній співвітчизниці Ірині Кіндзерській, яка представляє Азербайджан, а в сутичці за «бронзу» виявилася сильнішою за британку Сари Адлінгтон.
Сьогодні за результатами участі спортсменки спортклубу «Легіон-Спорт» у вищезгаданих  змаганнях  ТРК «Європа» відбулася прес-конференція за участі міського голови Віталія Малецького, його заступника Руслана Проценка, голови полтавського відділення НОК України Олександра Удовіченка,  Почесного президента клубу «Легіон-Спорт» Володимира  Матицина та  тренера спортсменки Василя Волошина. Вони привітали  Єлизавету Каланіну з черговим спортивним досягненням та побажали спортсменці  майбутніх перемог.

Додамо, що для Єлизавети Каланіной ця бронза стала третьою у сезоні та четвертою у загальному медальному заліку на турнірах серії «Гран-Прі».