Вячеслав Андреєв виграв срібло міжнародного турніру

З 23 по 25 листопада 2018 в місті Вюрцбурзі (Німеччина) проходив Міжнарожний турнір з кікбоксингу ISKA GERMANY OPEN 2018

На турнір з’їхались кікбоксери з 14 країн (Німеччина, Україна, Данія, Швейцарія, Турція, Сербія, Польща, Бельгія, Ірландія, Італія, Австрія, Норвегія, Голандія, Франція) — всього 453 спортсмена.

Захищати жовто-блакитні кольори прапору нашої країни у ваговій категорії до 73 кг випала честь кременчуцькому кікбоксеру, Майстру спорту України міжнародного класу, вихованцю СК «Гермес» (тренер Скирта О.С.) – Андреєву Вячеславу. Слава був заявлений у двох розділах: К-1 і К-1 лайт, і в обох розділах починав змагання зі стадії 1/8 фіналу (4 поєдинки у кожному розділі). Але, пам’ятаючи яскравий виступ В’ячеслава на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу ISKA (на весні 2018 року в Києві), команда Данії зняла свого спортсмена з поєдинку з кременчужанином в розділі К-1, і представник СК «Гермес» вийшов до стадії ¼ фіналу без двобою.

За один день змагань Вячеслав провів 7 поєдинків, з яких в 6-ти отримав перемогу, та виборов золото в розділі К-1 лайт, і, нажаль, в рівному, фінальному поєдинку з представником Німеччини, з боковими суддями і рефері із Німеччини кременчужанин «програв» (за очками) в розділі К-1, і виборов срібну медаль.

На даних змаганнях Збірна команда України з кікбоксингу ISKA зайняла друге загально-командне місце з результатом: 32 — золотих, 16 — срібних, і 14 — бронзових медалі.