Сергій Радченко нокаутом переміг грузинського боксера

Кременчужанин зміг реабілітуватися після двох поразок поспіль 

 

23 листопада, кременчуцький боксер Сергій Радченко провів свій 9-й бій на профіринзі. Суперником нашого боксера був грузин Арчіл Гіголашвілі.   

Бій між українським та грузинським боксером відбувся на початку вечора боксу «Білих комірців». Передбачалося, що бій буде 6-раундовим.

Сергій Рдченко після піврічної перерви та двох поспіь поразок від поляків зміг не тільки реабілітуватися перед вболівальниками, а й зробити це в самому серці Україні — Києві.  На відміну від Сергія, Арчіл Гіголашвілі в своєму активі мав 12 боїв на професійному ринзі, й постійну практику. У цьому році грузин вже провів 4 поєдинки в Грузії та Німеччині, тому бій обіцяв бути цікавим.  Проте зосередженість та наполеглевість Сергія в першому раунді змусила Гіголашвілі опуститися на підлогу ринга. У другому раунді кременчуцький боксер не збавляв обертів і змусив капітулювати суперника відправивши його в нокаут.

Таким чином, бій завершився у другому раунді технічним нокаутом у виконанні нашого боксера. Впевнена перемога й ефектне повернення після невдалого польського вояжу.

Цікаво, що Сергію секундував легендарний боксер з Кременчука В’ячеслав Сенченко. 

telegraf.in.ua