Баскетболісти «Кременя» двічі поступилися «Ніко-баскету»

Кременчуцькі баскетболісти останні хто зіграє на паркеті в СК «Надія» перед його демонтажем 

3 та 4 листопада баскетболісти «Кременя» зіграли з миколаївським «Ніко-баскетом». Кременчуцькі «слони» поступилися у двох іграх з рахунком — 81:62 та 82:66.

Цікаво, що «Кремінь» став останньою командою, яка з «Ніко-баскет» зіграла в СК «Надія», після цього паркетне покриття демонтують. Нагадаємо, що на арені «Надія» протік дах, приблизно третина майданчика була залита водою. На жаль, відновленню паркет не підлягає, навіть неможлива його часткова заміна адже кілька років назад його замовляли за спонсорські кошти зі Швеції. 

Перед грою баскетбольний клуб підсилився 37-річним форвардом. Данило Масюк (28.05.1981) – форвард «Кременя». Зріст 190 см. Минулого сезону грав за W Power (Київ), а у 2015-2016 за Каштан. 

Данило Масюк на фото ліворуч під №3

У першій половині першої гри «Кремінь» показав непогану гру, але після перерви наші баскетболісти трохи присіли. Особливо на кінцевому результаті відзначилася провальна 4 чверть коли «слони» змогли забити лише 3 очки. 

«Ніко-баскет» — «Кремінь» — 81:62 (21:20, 15:28, 21:11, 24:3)

«Ніко-баскет»: Шепіь, Заплотинський, Боднар, Ожегов, Штанько – Лук’ян, Рижов, Юрченко, Кочура, Гуменюк, Берестнєв. Головний тренер:  Валентин Берестнєв

«Кремінь»: Масюк, Пашаєв, Розенцвіт, Рихлюк, Хамзаєв – Руньов, Онокій, Радченко, Постіл, Куриленко, Ханча. Головний тренер:  Євген Федоров

Президент «Кременя» Віктор Кобзистий після першої гри зазначив, що три чверті зіграли добре, але під кінець гри не вистачило резерву.

— Гра не на нашу користь, але ми самі винні – 2 лідери отримали по 5 фолів, при тому що це на початку 4 чверті. Добре зіграли перший тайм – зібрано, але згодом підсіли… адреналін, пульс, у лідерів почав закіпати мозок й вони почали перетягувати гру на себе. Ще й необов’язкові фоли, втрати, але нічого ми працюємо й сподіваємося, що молодь підтримуватиме нас й далі в плані ігрового зростання. Звичайно коротка лавка запасних та її глубина проблема для нас.

Щодо планів на сезон президент «слонів» зазначив, що хоче щоб до кінця сезону заграли Ян Руньов, Роман Радченко, Владислав Розенцвіт та  Богдан Онокій. 

— Звичайно ставимо завдання потрапити у четвірку. Сподіваюсь, що ми зможемо ще підсилитися. На жаль, в минулому турі втратили Хаблакова – у нього полетів меніск. Нам не вистачає рослого 3-4 номера. Чудовий гравець, але травма є травма. Головне, щоб молодь розвивалася, грала та потрапляла у збірну й показувала, що гідна грати у Суперлізі. 

У другій грі кременчужани зібралися: виграли першу чверть та внічию закінчили першу половину гри — 32:32, проте знову забракло сил, щоб втримати перемогу на виїзді. 

«Ніко-баскет» — «Кремінь» — 82:66 (12:19, 20:13, 24:16, 26:18)

«Ніко-баскет»: Лук’ян, Шепіль, Ожегов, Штанько, Юрченко – Рижов, Заплотинський, Бондар, Кочура, Гуменюк, Берестнєв. Головний тренер: Валентин Берестнєв

«Кремінь»: Масюк, Пашаєв, Розенцвіт, Рихлюк, Хамзаєв – Руньов, Онокій, Радченко, Постіл, Ханча. Головний тренер: Євген Федоров

Результати ігор 3 та 4 листопада у Вищій лізі група 1

«Ніко-баскет» — «Кремінь» — 81:62 та 82:66

«Кривий Ріг» — «Харківські соколи» — 83:66 та 78:81

«Прометей» — СумДУ  — 93:55 та 90:62

«Маріуполь» — «Золотий век» — 97:84 та 100:96

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наступний матч «Кремінь» зіграє вдома проти «Золтий век» Кропивницький. Ігри відбудуться 10 та 11

листопада. 

telegraf.in.ua