Анастасія Ковальчук виграла «срібло» чемпіонату світу з більярду

У Ростові відбувся командний (в ігрових парах) чемпіонат світу з більярду у «Вільній піраміді», за підсумками якого жіноча команда «Україна-1» із кременчужанкою Анастасією Ковальчук у складі завоювала срібну медаль.

 

У грі, в якій кожна учасниця почергово здійснювала удари, «Україна-1» (Ковальчук — Тучак) перемагала  по черзі — «Росію-10»: А. Бовенко — А. Марочкіна (обидві — Ростов) — 4:0, «Росію-6»: А. Звєринцева (Самара) — Д. Михайлова (Красноярськ) — 4:3, «Росію-3»: О. Мілованова (Санкт-Петербург) — А. Становова (Москва) — 4:1, у півфіналі — «Україну-2»: Любов Жигайлова — Анна Котляр (обидві — Київ) — 4:1.

У фіналі Ковальчук і Тучак програли «Росії-1» (Д. Миронова — Е. Нагула, Москва) — 1:5. 

Також Анастасія Ковальчук і Тетяна Тучак отримали «срібний» бонус — 600 тисяч рублів на двох. Кременчужанка і вінничанка — напрочуд зіграна більярдна команда, яка завойовує медалі світових командних чемпіонатів уже четвертий рік поспіль!

У першості серед чоловічих пар командного чемпіонату світу з більярду перемогла команда «Україна-5», у складі якої грали Дмитро Бєлозеров (Миколаїв) і Артур Півченко (Запоріжжя). У фіналі вони перемогли «Росію-1» — 7:3, завоювали золоті медалі та призовий бонус в 1 мільйон 400 тисяч рублів.

poltava365.com