У КСЄ «Легіон-Спорт» з’явились два майстри спорту

17 жовтня відбулась прес-конференція КСЄ «Легіон-Спорт», присвячена черговим успіхам кременчуцьких спортсменів.

Участь у заході взяли міський голова Віталій Малецький, заступник міського голови Руслан Проценко, почесний президент клубу «Легіон-Спорт» Володимир Матицин, вихованець спортивного клубу «Легіон» Марандян Каро, вихованець спортивного клубу «Легіон» Агеєв Андрій, вихованець спортивного клубу «Легіон» Грушевський Дмитро, особисті тренери спортсменів — заслужений тренер України з дзюдо Василь Волошин, заслужений тренер України з боксу Михайло Мельник.

З 3 по 8 вересня в Маріуполі, на базі спорткомплексу «Іллічівець», проходив чемпіонат України з боксу серед чоловіків до 22 років – 50-й «Меморіал Макара Мазая».
Перемогу у категорії +91 кг став – Віталій Покуляк (КСЄ «Легіон-Спорт»). Окрім перемоги Віталій також був відзначений спеціальним кубком «За волю до перемоги».
Зазначимо, що «Меморіал Макара Мазая» є найстарішим боксерським турніром в Україні, який щорічно проводиться в Маріуполі. Змагання виявляють таланти однієї з найсильніших світових боксерських шкіл з 1967 року, і, зокрема, саме тут у дорослому боксі дебютував Володимир Кличко, а також виступали Василь Ломаченко і Олександр Усик.

Андрій Агєєв в ті ж строки також у Маріуполі чемпіонат України до 22 років. Андрій посів 2 місце, поступившись у фіналі боксеру із Запоріжжя. 19 років.  Вагова категорія 69кг. В тому році був третім, цього разу другий. Виконав норматив майстра спорту.

Дмитро Грушевський на Всеукраїнському турнірі у Кропивницькому влітку здобув перемогу і виконав норматив майстра спорту. 20 років, категорія 69кг. Саме Дмитро отримав з рук міського голови Віталія Малецького офіційне посвідчення майстра спорту України з боксу.
Каро Марандян завоював «срібло» на Чемпіонаті України з дзюдо
Днями у Харкові відбувся Чемпіонат України з дзюдо. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини і двоє наших земляків привезли з турніру «срібло».

Кременчужанин Каро Марандян, який виступає у ваговій категорії до 66 кг, провів шість поєдинків. Каро вибив з чемпіонату волинянина Назара Зубчика, харків’янина Гліба Луб’янка, Василя Онуфрака з Івано-Франківщини, Данила Хлопецького, який представляє Дніпропетровщину та запорожця Олександра Мойсея. У фіналі Каро Марандян поступився киянину Артему Фальківському.