Сергій Калініченко переміг у Харкові й готується до чемпіонату світу

Відкритий Кубок «IRON MAN 2018» у Харкові став поштовхом до змагань вищого рівня.

 

У Харкові відбувся турнір з армрестлінгу Відкритий Кубок Харкова «IRON MAN 2018». 23 вересня кубок проводився вдруге, і його організатором виступає Українська Федерація армрестлінгу на чолі з Дмитром Безкоровайним та Рустамом Бабаєвим.

Турнір пройшов у престижному нічному клубі «Болеро». Кременчук на змагання представив спортсмен СК «Титан» Сергій Калініченко. У фіналі в абсолютній категорії він боровся з Русланом Бабаєвим — багаторазовим чемпіоном світу. Саме Руслан був незручним суперником для нашого спортсмена.

Незручним суперником був тільки Руслан. Він дуже технічний. Загалом змаганнями дуже задоволений. Дуже хороший рівень організації та багато топових спортсменів.Турнір вразив. Я вже бував на подібних турнірах таких як міжнародний турнір — Кубок Лева, який проходить у Львові, — поділився Сергій Калініченко.

Спортсмен розповів, що тренується самостійно. Ці змагання стали для нього проміжними, адже зараз готується до чемпіонату світу серед професіоналів (злотих тур) який буде проходити у польському місті Румія з 16 по 19 листопада.

telegraf.in.ua