Рекордсмен книги Гіннеса України протягнув автобус з кременчужанами

Всеукраїнський турнір з бодібілдингу, фітнес бікіні і менс фізик на кубок ПАТ «Укртатнафта» та відкритий Чемпіонат Полтавської області з бодібілдингу та фітнесу були відбірковими на Чемпіонат України 

Щороку в Кременчуці проходить традиційний Всеукраїнський турнір з бодібілдингу, фітнес бікіні і менс фізик на кубок ПАТ «Укртатнафта» та відкритий Чемпіонат Полтавської області з бодібілдингу та фітнесу. 

Як повідомив «Телеграфу» Президент Полтавської обласної федерації Олександр Гордієнко, 20 жовтня взяли участь у змаганнях 144 учасників з 15 областей України, зокрема з: Харківської, Київської, Одеської, Запорізької, Дніпропетровської, Вінницької, Житомирської, Донецької, Луганської, Кіровоградської, Полтавської, Херсонської, Миколаївської, Чернігівської, Черкаської. 

Змагання були відбірковими для багатьох областей на Чемпіонат України, який проходитиме в Києві 3-4 листопада. 

22 комплекти нагород розіграли на Чемпіонаті та 3 кубки Укртатнафта з призовим фондом 51000 грн. Почесним гостем турніру був стронгмен рекордсмен рекорду Гіннеса України полтавець Олег Силка який провів майстер-клас на площі ДК «Нафтохімік», потягнувши з легкістю автобус і піднявши позашляховик. Глядачі також мали можливість продемонструвати свою майстерність. 

Цього року Кубок «Укртатнафта» в категорії менс фізик завоював Ігор Кавалер, в категорії фітнес бікіні Альбіна Устименко з Ірпеня Київської області та в категорії бодібілдинг Сергій Завалій з Маріуполя Донецької області. 

Змагання пройшли за підтримки ПАТ «Укртатнафта». Також федерація висловлює подяку всім партнерам і спонсорам, які підтримують спорт в нашому місті області й Україні.

Результати 15 Всеукраїнського турніру з бодібілдингу, фізик та фітнес-бікіні, на Кубок ПАТ «Укртатнафта» та відкритий Чемпіонат Полтавської області з бодібілдингу, фізик, класичного бодібілдингу, фітнесу, бодіфітнесу, фітнес-бікіні, фіт-модель, велнес фітнесу:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

telegraf.in.ua