«Кремінь» залишив за собою перше місце

15.09.2018. Друга ліга, 9-й тур. Кременчук, стадіон «Кремінь-Арена» ім.О.М.Бабаєва. 16:00

«Кремінь» (Кременчук) — «Мир» (Горностаївка) 2:0

Голи: Ентін, 11 Мурашов, 53

У звітному турі в гості до Кременчука завітав горностаївський «Мир», який славиться своєю незручністю для команд, що лідирують у чемпіонаті. Але наша команда, за традиційної шаленої підтримки уболівальників не дала супернику жодних шансів на позитивний результат. С перших хвилин матчу підопічні Ігоря Столовицького взяли гру під свій контроль, який, за великим рахунком, завершився лише з фінальним свистком арбітра.

Вже на 11 хвилині спрацювала награна комбінація розіграшу кутового, яку класним ударом головою завершив Ентін — 1:0. У цьому епізоді варто відзначити чудову передачу Степанчука з неробочої правої ноги. Вдруге засмутити Віталія Онопко та його команду вдалось Мурашову на 53-й хвилині, якому асистував Павлик — 2:0.

Нажаль, у 9-му турі переміг і «Гірник», що не дозволило відірватись від головного переслідувача. Але важливіше те, що зараз команда демонструє ту гру, заради якої уболівальники приходять на трибуни стадіону. І залишається єдиною командою другої ліги обох груп, яка зберігає в графі «Поразки» приємний нуль.

10. «Нікополь» (Нікополь) 9 1 0 8 5:15 3

Наступний матч 10-го туру «Кремінь» також зіграє вдома. 22 вересня будемо приймати «Енергію» з Нової Каховки. Запрошуємо уболівальників підтримати нашу команду. Початок матчу о 16:00.