Друга ліга, 7-й тур. 01.09.2018. Стадіон «Кремінь-Арена» ім.О.М.Бабаєва. 1300 глядачів.

«Кремінь» (Кременчук) — «Реал Фарма» (Одеса) 3:0

«Кремінь»: Котляров, Бичков (Курелєх, 90), Ентін, Ченбай, Вовкодав, Піскун, Астахов, Мурашов (Білоусов, 62), Павлик (Сидоренко, 72), Степанчук (Богданов, 67), Черній (Куць, 83).

Головний тренер – Ігор Столовицький

«Реал Фарма»: Георгіца, Нахаба, Новицький, Потароченко (Поліщук, 61), Хамільтон-Роллінгс, Єрмаков, Дмітрієв, Домбровський (Какушин, 46), Задойко (Євстратенко, 69), Паламарчук (Бичков, 46), Опря (Чьорний, 40).

Запасні: Богдан, Лиховидов М., Костюк.

Головний тренер – Андрій Коваленко

«Кремінь» повів в рахунку в кінцівці першого тайму, провівши швидку атаку через правий фланг. Богдан Бичков прострілив до лінії воротарського майданчику, звідки Черній проштовхнув м’яч у сітку, вдало зігравши на випередження. Минуло всього дві хвилини, і наша команда подвоїла перевагу. Знову комбінацію розпочав Бичков, віддавши передачу Піскуну, який закинув м’яч за спину захисникам на того ж Чернія. Костянтин  вискочив до воріт і майстерно перекинув Георгіцу — 2:0.

В середині другого тайму рахунок став вже розгромним. Знову Піскун класною передачею з глибини відправив у прорив Білоусова, якого наздогнав та зупинив із порушенням правил  Хемілтон-Роллінгс — жовта картка і пенальті. Черній з 11-метрової позначки впевнено пробив у лівий від голкіпера кут — 3:0. Цей гол хлопці присвятили Дмитру Демиденко, спортивному журналісту, коментатору та просто дуже добрій людині, який нині переживає дуже не прості часи у своєму житті, борючись із важкою хворобою. З огляду на те, що перевага кременчужан у протистоянні з «фармацевтами» була аж надто явною, звання героя зустрічі заслуговує чи не кожен гравець «Кременя». Особливо Владислав Піскун і Богдан Бичков, які були активними весь матч та брали участь в гольових атаках. Однак найкращим все ж таки відзначимо автора хет-трику, який забиває, до слова, у другій домашній грі поспіль.