Гравці «Кременя» взяли участь у благодійному турнірі

На вихідних на базі КДЮСШ №2 відбувся благодійний турнір для підтримки журналіста Дмитра Демиденка.

Дмитро не один місяць бореться з раком. Він вже переніс курс хіміотерапії, опромінення та 2 операції, але цього виявилося недостатньо тому йому призначили ще курс з 12 хіміотерапій, 2 з яких він вже пройшов. Голос футбольного клубу «Кремінь» Дмитро Демиденко потребує підтримки побороти важку хворобу Реквізити для перерахунку допомоги на картку Приват банку: 5168 7572 9389 8161 (Дмитро Вадимович Демиденко).

Гравці "Кременя" взяли участь у благодійному турнірі

 

За ініціативи фанатів «Кременя» та підтримки «Спорт для всіх» вдалося провести турнір та зібрати кошти на ще один курс хіміотерапії — 10 300 грн (більшу половину суми складає пожертвування самих учасників та 4 500 грн — благодійний внесок команд за участь у турнірі). — В житті, як і в футболі, виграє команда. І ця команда сьогодні поруч зі мною: професіоналів, справжніх моїх друзів. Це й моя родина, рідні, колеги, весь колектив команди «Кремінь» і всі-всі, хто сьогодні прийшов. Від серця і від душі повірте, якби не ви… знайти сили, щоб боротися з хворобою, а це дуже важко, без вас було б неможливо. Величезне спасибі, — подякував присутнім за підтримку спортивний журналіст Дмитро Демиденко.

Гравці "Кременя" взяли участь у благодійному турнірі

 

Участь в змаганнях взяли 15 команд: Кремінь, ТК Кременчук, Молодіжний парламент, ЦНАП, Аяксік, КВП, Локомотив, Метеор, Колос, Полум’я, Ізумруд, П’ятірочка, Чизас, Штурм, Олімпік. Команди грали за олімпійською системою за правилами футзалу. Один тайм тривав 7 хв, за умови нічийного рахунку пробивали до трьох пенальті. Матчем відкриттям турніру стала гра між колегами Дмитра, які заручилися підтримкою керівника «Спорт для всіх» та профільного віце-мера Руслана Проценка. Команда ТК «Кременчук» вилетіла з турніру вже після першої гри.

Гравці "Кременя" взяли участь у благодійному турнірі

 

Крім аматорів в турнірі взяли участь футболісти «Кременя», які напередодні перемогли «Мир». 9 футболістів разом з тренером Сергієм Свистуном встигали не лише пограти на турнірі, а й зайняти сусідній майданчик, де хлопці ганяли м’яча між собою. Поки голкіпер «синьо-білих» Андрій Олійник проміняв прописку на команду «Молодіжного парламенту», на воротах у «Кременя» став капітан Сергій Ченбай. Як після гри зізнався Сергій у нього незначна травма, тому вирішив підстрахувати команду у рамці.

Гравці "Кременя" взяли участь у благодійному турнірі

 

Результати 1/8:

КВП — пройшов автоматично

ТК «Кременчук» — «Локомотив» — 0:1

«Колос» — «Полум’я» — 0:1

«Ізумруд» — «Кремінь» — 0:4

«П’ятірочка» — «Чизас» — 0:4

«Штурм» — ЦНАП — 0:1

«Молодіжний парламент» — «Метеор» — 0:1

«Олімпік» — «Аяксік» — 3:1

Результати 1/4:

КВП — «Локомотив»- 5:6

«Полум’я» — «Кремінь» — 0:3

«Чизас» — ЦНАП — 2:0

«Метеор» — «Олімпік» — 4:0

«Метеор» у півфіналі переміг «Чизас» і вийшов у фінал. А от «Кременю» лише у серії пенальті вдалося перемогти «Локомотив» тут «синьо-білих» не раз рятував капітан Сергій Ченбай, який стояв на воротах.

Гравці "Кременя" взяли участь у благодійному турнірі

 

Фінальний матч та гру за 3 місце вирішили провести у 2 тайми по 10 хвилин. Перемогу за бронзові нагороди здобула команда «Чизас». Фінальна гра вийшла не менш захоплюючою ніж увесь турнір. Не визначивши сильнішого в основний час, «Кремінь» та «Метеор» перейшли до серії пенальті. Фортуна на цей раз посміхнулася новачкам з команди «Метеор».

 

telegraf.in.ua