У вищій лізі чемпіонату Полтавщини з футболу гратиме 11 команд

Відбулось жеребкування календаря ігор чемпіонату Полтавщини з футболу серед команд вищої ліги.

До десяти кращих команд області за підсумками першого етапу змагань у групах, вольовим рішенням виконком ФФП додав одинадцяту — полтавський «Інваспорт», який посів шосту сходинку в групі «Б». Варто додати, що більшість команд була проти цієї «самодіяльності», але їх думку не запитали.

 

Другий етап змагань стартує 18 серпня, в суботу.

Перший тур за календарем пропускатимуть саме інваспортівці. Далі по черзі — решта команд ліги.

Вища ліга

ФК «Рокита»
«Олімпія» (Савинці)
«Легіон» (Полтава)
«Колос» (Лазірки)
«Інваспорт» (Полтава)
«Нафтохімік» (Кременчук)
ФК «Великі Кринки»
«Колос» (Великі Сорочинці)
«Фламінго» (Горішні Плавні)
ФК «Карлівка»
ФК «Кобеляки»

КАЛЕНДАР ІГОР 

1 тур
18 серпня (субота)

«Великі Кринки» — «Легіон»
«Рокита» — «Колос» (Лазірки)
«Кобеляки» — «Карлівка»
«Олімпія» — «Колос» (Великі Сорочинці)
«Фламінго» — «Нафтохімік»

2 тур
25 серпня (субота)

«Легіон» — «Інваспорт»
«Колос» (Лазірки) — ФК «Великі Кринки»
«Карлівка» — «Рокита»
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Кобеляки»
«Нафтохімік» — «Олімпія»

3 тур
1 вересня (субота)

«Інваспорт» — «Колос» (Лазірки)
«Великі Кринки» — «Карлівка»
«Рокита» — «Колос» (Великі Сорочинці)
«Кобеляки» — «Нафтохімік»
«Олімпія» — «Фламінго»

4 тур
8 серпня (субота)

«Карлівка» — «Інваспорт»
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Великі Кринки»
«Нафтохімік» — «Рокита»
«Фламінго» — «Кобеляки»
«Олімпія» — «Легіон»

5 тур
15 вересня (субота)

«Інваспорт» — «Колос» (Великі Сорочинці)
«Великі Кринки» — «Нафтохімік»
«Рокита» — «Фламінго»
«Кобеляки» — «Легіон»
«Колос» (Лазірки) — «Олімпія»

6 тур
22 вересня (субота)

«Нафтохімік» — «Інваспорт»
«Легіон» — «Рокита»
«Колос» (Лазірки) — «Кобеляки»
«Карлівка» — «Олімпія»
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Фламінго»

7 тур
29 вересня (субота)

«Інваспорт» — «Кобеляки»
«Фламінго» — «Великі Кринки»
«Олімпія» — «Рокита»
«Легіон» — «Колос» (Лазірки)
«Карлівка» — «Колос» (Великі Сорочинці)

8 тур
6 жовтня (субота)

«Інваспорт» — «Фламінго»
«Великі Кринки» — «Олімпія»
«Кобеляки» — «Рокита»
«Колос» (Лазірки) — «Карлівка»
«Нафтохімік» — «Легіон»

9 тур
13 жовтня (субота)

«Олімпія» — «Інваспорт»
«Рокита» — «Великі Кринки»
«Легіон» — «Карлівка»
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Нафтохімік»
«Колос» (Лазірки) — «Фламінго»

10 тур
20 жовтня (субота)

«Рокита» — «Інваспорт»
«Великі Кринки» — «Кобеляки»
«Карлівка» — «Нафтохімік»
«Фламінго» — «Легіон»
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Колос» (Лазірки)

11 тур
27 жовтня (субота)

«Інваспорт» — «Великі Кринки»
«Кобеляки» — «Олімпія»
«Фламінго» — «Карлівка»
«Нафтохімік» — «Колос» (Лазірки)
«Легіон» — «Колос» (Великі Сорочинці)

Початок матчів у серпні — 17:00 (юнацьких команд — о 15:00), у вересні та жовтні — о 15:00 (юнацьких команд — о 13:00).

 

poltava365.com