«Таврія-Сімферополь» — «Кремінь» (Кременчук) 0:0

На 23-й хвилині Воронченко («Таврія») не реалізував пенальті

Асистенти: Павло Касанов (Вінниця), Руслан Кобялко (Вінниця).
Спостерігач: Олег Муравьйов (Маріуполь).

«Таврія»: Гурин, Куксенко, Клочко, Масалов, Фетисов (Тищенко, 85), Бижко (Журавленко, 88), Гриппа, Елоев, Воронченко (Жиганов, 69), Жавко, Жуков (Логвиненко, 69).
Головний тренер: Сергій Шевченко.

«Кремінь»: Котляров, Бичков, Ентін, Ченбай, Вовкодав, Піскун, Серденюк, Астахов (Богданов, 89), Павлик (Сидоренко, 53), Черній (Степанчук, 80), Білоусов (Мурашов, 53).
Запасні: Олійник, Курелєх, Попов.
Головний тренер: Ігор Столовицький.

«Кремінь» активніше розпочав гру, заробивши кутовий вже на першій хвилині. Проте стартовий тиск на господарів не вдався і згодом наша команда віддала ініціативу супернику, перейшовши на гру від оборони. «Таврія» з радістю прийняла цю схему кременчужан і агресивно заграла першим номером. Так, вже на 23-й хвилині господарі заробили право пробити пенальті. Рукою у своєму штрафному майданчику простріл суперника зупинив Вовкодав. До м’яча підійшов Воронченко і пробив повз ворота – пощастило! Трохи згодом Котлярову таки довелось продемонструвати свою майстерність, перевівши на кутовий небезпечний удар зі штрафного Куксенка. І лише наприкінці тайму на 41-й хвилині «Кремінь» мав і втратив справжню нагоду аби також відкрити рахунок у грі. Піскун вдало підключився до атаки і пробивав з розвороту, але господарів врятував рикошет після якого м’яч розминувся з дальньою стійкою воріт. Відповідь «Тавріі» була ще небезпечніша – Жукову дали пробити також із меж штрафної і на допомогу «Кременю» прийшла вже поперечка воріт! В компенсований до першого тайму час, після кутового біля власних воріт Чернію вдалось вийти в непогану контратаку та навіть знайти пасом Бичкова, але завершити цю потенційно небезпечну атаку ударом по воротам, нажаль, не вдалось.

У другому таймі «Кремінь» спробував змінити малюнок гри та взяти м’яч під свій контроль, оскільки грати другим номером у 34-градусну спеку не дуже приємно. Вже за 8 хвилин після початку другого тайму Ігор Столовицький зробив подвійну заміну – замість Білоусова та Павлика вийшли Мурашов та Сидоренко відповідно. Проте це не дуже допомогло переломити хід гри, господарі не збирались втрачати «0» у графі поразки, так само як і збільшити кількість нічийних матчів у цьому сезоні до п’яти. На 64-й хвилині Котляров знову вступив у гру, зреагувавши на небезпечний удар суперника з близької відстані. «Кремінь» до цього часу у другому таймі нічого особливого біля воріт «Таврії» ще створив.

У компенсований час Куксенко відверто пробачив «Кремінь», пробивши головою повз ворота після подачі кутового. Важко сказати, чи є нульова нічия закономірним результатом у цій грі, але факт залишається фактом – 1.Обидва колективи йдуть без поразок, 2.«Кремінь» залишився на першому місці.

Наступний матч наша команда зіграє на домашньому стадіоні 1-го вересня проти одеської «Реал Фарма». Запрошуємо уболівальників підтримати хлопців у цьому матчі! Початок о 17:00.