«Кремінь» переміг «Нікополь» і залишився на першому місці

Перемога над «Нікополем» дозволила нашій команді знову очолити турнірну таблицю

Друга ліга, 5-й тур. 18.08.2018. Стадіон «Кремінь-Арена» ім.О.М.Бабаєва. 1400 глядачів.

«Кремінь» (Кременчук) — «Нікополь» (Нікополь) 1:0

«Кремінь»: Котляров, Бичков, Ентін, Ченбай, Вовкодав, Серденюк, Астахов, Павлик (Богданов 90+3), Степанчук (Сидоренко, 54), Черній (Попов, 78), Бєлоусов (Яцик, 59, Піскун, 86).

Запасні: Олійник, Курелєх.

Головний тренер – Ігор Столовицький

«Нікополь»: Шутько, Твердоух, Таряник, Дмитрієв, Бужин, Донець (Бейер, 81), Білий (Омельченко, 76), Доля (Данильченко), Катеруша, Бушля (Адаменко, 69), Шмигельський.

Головний тренер – Георгій Варжиленко

У матчах проти аутсайдерів дуже важливо забити швидкий м’яч аби далі спокійно вести гру у потрібному руслі. Наші футболісти намагались це зробити, проте реалізувати моменти у першій половині першого тайму не вдалося. Свої нагоди втратили Степанчук та Черній. Нулі на табло «Кремінь-Арени» за наближення перерви все більше вселяли в гостей упевненості, в свою чергу змушуючи нервувати уболівальників «Кременя» та й самих гравців. Але гол у першій 45-хвилинці таки відбувся. Кращій бомбардир «Кременя» Костянтин Черній чітко пробив з розвороту у ближній кут, перед цим грамотно вигравши позицію у штрафному майданчику у захисника – 1:0.

У другому таймі залишалось розвинути свій успіх та закріпити перевагу ще кількома голами, але більше їх у цьому матчі забито не було. Точніше кажучи не було з правильних положень, оскільки один м’яч «Кременя», через офф-сайд, зараховано не було. Тому уболівальники стали свідками нервової розв’язки матчу, яка все ж таки, стала для нас позитивною.

Як кажуть, гра забувається, а результат залишається. Тож «Кремінь» здобув свою третю перемогу у сезоні і повернув собі першу сходинку таблиці, яку вчора, тимчасово, зайняв херсонський «Кристал».

Наступний матч наша команда зіграє в рамках Кубка України. Запрошуємо уболівальників на трибуни стадіону 22 серпня о 17:00, аби підтримати «Кремінь» і грі проти кропивницької «Зірки».