Контрольний матч. «Ворскла» — «Кремінь» 2:1

1 серпня наша команда зіграла спаринг з першою командою полтавської «Ворскли»

01.08.2018. м.Полтава, Стадіон «Лтава», Крутий Берег. 17:00. Товариський матч.

«Ворскла» (Полтава) – «Кремінь» (Кременчук) 2:1

Голи: Кобахідзе 28′ Карека 39 — Черній 62

«Ворскла» (1 тайм): Ткаченко, Артур, Мартиненко, Гіоргадзе, Пердута, Кравченко, Шарпар, Кобахідзе, Кадимян, Кулач, Карека.

«Ворскла» (2 тайм): Різник, Чижов, Мазур, Сапай, гравець на перегляді, Чеснаков, Скляр (Шаповал, 85), Мисик, Габелок, Ребенок, Коломоєць.

Головний тренер – Василь Сачко

«Кремінь»: Олійник, Бичков (ГНП, 46), Курелєх (ГНП, 60), Ченбай (Ентін, 46), Вовкодав (Іванченко, 38), Піскун (Серденюк, 46), ГНП (Астахов, 46, Куць, 75), Степанчук (Богданов, 46), Сидоренко (ГНП, 46), Белоусов (Черній, 46), Павлик (ГНП, 60).

Головний тренер – Ігор Столовицький

ГНП* — гравець на перегляді

 

Вже в першому таймі господарі поля забили два м’ячі, зусиллями Кобахідзе і новачка Кареки. «Кремінь» відповів вже у другому таймі голом Чернія, який і встановив остаточний рахунок у грі.

Головний тренер нашої команди так прокоментував цю гру: «Хороша, бойова гра, не дивлячись на товариський статус. Зіграли, так би мовити, змішаними складами, дали пограти хлопцям, які мали небагато ігрового часу у офіційних матчах. Так, «Ворскла» володіла ігровою перевагою, але у нас був шанс зрівняти рахунок і могли завершити матч з позитивним результатом. Проте, у таких матчах, це не головне. Я побачив для себе усе, що хотів і переглянули на фоні хорошого суперника потенційних новачків», — сказав Михайло Столовицький.

 
Фото: ФК «Ворскла»