Попередження: Астахов 26’ Серденюк 81’ Степанчук 81’ Курелєх 90+1’ – Жовтюк 8’ Карась 33’ Меженський 53’.

«Кремінь»: Котляров, Бичков, Ентін, Ченбай, Вовкодав, Серденюк (Піскун, 85), Астахов, Степанчук (Курелєх, 89), Янаков (Павлик, 16), Белоусов (Сидоренко, 54), Черній (Богданов, 76).

«Кристал»: Крюков, Карась, Малиш (Чаус, 70), Жовтюк, Лаптєв, Цой, Михайленко (Кучер, 46) Меженський, Брижчук (Михайлов, 65), Гливий (Черкашенко, 80), Барладим (Остроконь, 87).

Арбітр – Олег Буяшов (Дніпро)

Асистенти: Ярослав Пилипенко (Кропивницький), Юрій Федорак (Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр – Олексій Миронов (Полтава)

Делегат ФФУ – Альберт Молгамов (Суми)

Стартове хвилювання вже доволі швидко прибрав з гри Денис Белоусов, який ударом зі штрафного поклав у ворота суперника красень-гол.  Після цього стало трішки полегше як гравцям, так і численним уболівальникам, які заповнили трибуни стадіону у першому домашньому матчі сезону. Надалі радість від першого домашнього голу зіпсувала травма Івана Янакова, який відіграв всього лише 16 хвилин і тепер не скоро повернеться на футбольне поле. «Кремінь» після першого голу досить упевнено захопив ініціативу, залишивши херсонців без м’яча, а свого голкіпера без особливої роботи.

По перерві картина на полі не змінилась, щоправда градус матчу почав зростати і арбітру доводилось все частіше діставати з кишені жовті картки.  Другого голу у ворота «Кристалу» довелось чекати довго, враховуючи не зарахований м’яч Павлика, легітимність якого можна поставити під сумнів. А от до м’яча Богданова вже не було жодних запитань, Максим втік віч на віч з Крюковим та технічно переграв кіпера гостей. Цікаво, що автором результативної передачі став новачок «Кременя», голкіпер Ярослав Котляров. Ну а крапку у грі поставив Павлик, якому асистував Богданов. 3:0 – упевнена перемога «Кременя» у другому турі та приємне перше місце у таблиці з трьома нулями, в графах поразки, нічиї та пропущені м’ячі.