Кобеляки прийняли обласну спартакіаду

3 липня в м.Кобеляки відбулась обласна спартакіада серед працівників ВФСТ «Колос». Учасники змагань боролись за призові місця з таких видів спорту: нарди, шашки, шахи, настільний теніс, пляжний футбол і пляжний волейбол, та перетягування канату.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Місцевий осередок ВФСТ «Колос» в Кременчуцькому районі і цього року поповнив свою скарбницю золотими та бронзовими нагородами: Прокопенко Юрій -1 місце з настільного тенісу, Цилюрик Євгенія -1 місце в змаганнях з нардів серед жінок і разом з Федоренко Романом розділили 3 місце з нардів серед чоловіків. Бронзові призери в змаганнях з шахів — Горячковский Андрій, з шашок — Колісник Юрій.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Величезний всплеск емоцій вирував як серед учасників так і серед вболівальників під час перетягування канату. Нашим богатирям: Прокопенко Юрію, Федоренко Роману та Коліснику Юрію трішечки не вистачило фарту і ми поступилися почесним третім місцем козельщанським канатчикам.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Особлива подяка голові пришибської громади  В.І.Городянко за допомогу в організації поїздки на даний спортивно-масовий захід.
Хочеться відмітити, що кожен «Колосовець» отримав величезний запас позитивних емоцій від ігор та спілкування один з одним, а також мав змогу взяти участь в приготуванні та смакуванні смачних страв на вогнищі.