Юрій Нагірняк — чемпіон світу зі стрільби!

Збірна України перемогла на чемпіонаті світу з практичної стрільби у дисципліні рушниця. Змагання зібрали у Франції найсильніших спортсменів планети.

 

У складі «жовто-блакитної» дружини виступили двоє кременчужан Олександр Замарець та Юрій Нагірняк. Юрій Нагірняк, розповів «Телеграфу», що займається практичною стрільбою з рушниці близько 10 років. Він за цей час вже тричі взяв участь в чемпіонаті світу. У 2012 році на чемпіонаті світу в Угорщині Юрій з командою посів 5 командне місце з 15. 2015 рік приніс «срібло» кременчужанину в дуелі та 8 місце в особистому заліку. Саме на третій раз йому вдалося не лише стати на п’єдестал пошани, а й стати чемпіоном. Всього у стандартному класі, категорії «сеньйори» змагалися представники 8 країн: України, Італії, Фінляндії, Німеччини, Франції, Англії, Південно-Африканської Республіки. — В команді нас четверо: киянин Ігор Литвиненко, я та двоє з Дніпра — Ігор Загурний й Андрій Мацех, — розповів Юрій Нагірняк. У командному заліку серед «сеньйорів» (спортсмени віком 50-60 років) українці завоювали «золото» з результатом — 4031,5334. Другими стали італійці — 3917,9457, «бронза» за командою з Фінляндії — 3811,5985.

Кожен з спортсменів вніс свій вкладу загальну перемогу «жовто-блакитних». В загальний результат зараховували три кращих виступи з команди: 1. Ігор Загурний (2 місце в особистому заліку серед «сеньйорів») 2. Юрій Нагірняк (5 місце в особистому заліку серед «сеньйорів») 3. Ігор Литвиненко (12 місце в особистому заліку серед «сеньйорів»)

telegraf.in.ua