Єлізавета Каланіна знову у центрі уваги

Кременчужанка стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи з дзюдо.

 

Ця медаль стала першою дорослою нагородою кременчуцької дзюдоїстки, яка за свою спортивну кар’єру виборола чимало нагород на молодіжних змаганнях із дзюдо різних рівнів. Цього разу в Чемпіонаті Європи з дзюдо брали участь 40 спортсменок із  збірних  команд країн Європи. В ваговій категорії + 78 кг, в якій боролася Єлизавета Каланіна, виступали 16 дзюдоїсток.  
 
Привітали з цим досягненням Єлизавету та її тренера Василя Волошина Почесний громадянин Кременчука, Президент КСЄ «Легіон–Спорт» Володимир Матицин, перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, заступник міського голови Руслан Проценко та  керівник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Буцький.
 
Вітаючи вихованку КСЄ «Легіон-Спорт» із черговою заслуженою перемогою, Володимир Матицин  відмітив, що Єлизавета Каланіна щороку зростає як спортсменка та підкорює нові висоти спортивного Олімпу. Вона є прикладом для дітей та молоді Кременчука, які за бажанням мають всі шанси повторити її успіх. А для цього їм треба надати переваги здоровому способу життя, поставити мету та досягати її.
Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко висловив слова вдячності всім, хто готує спортсменку до змагань, надає фінансову допомогу та формують  спортивну освіту у молоді.
 
Заслужений тренер України з дзюдо Василь Волошин наголосив, що подальша боротьба вимагає нових перемог.  На особистому рахунку у Єлизавети ще немає нагород із Чемпіонату світу та Олімпіади, тож є  ще до чого прагнути. Вцілому він зазначив, що перемоги СК «Легіон-спорт» — це історія розвитку обласного та міського дзюдо.
 
 Керівник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Буцький наголосив, що за значний внесок у розвиток обласного спорту  Єлизавета Каланіна до списку стипендіатів Полтавської ОДА. Також він вручив чемпіонці та її особистому тренеру винагороду — грошові сертифікати.
 
Варто відмітити, що Національний Олімпійський комітет України визнав Єлизавету Каланіну «Кращою спортсменкою квітня місяця», а її тренера Василя Волошина «Кращим тренером квітня місяця». Окрім того, наразі Єлизавета Каланіна у світовому рейтингу з дзюдо посідає високе10-е місце.