Обласні спортивні ігри «Краща спортивна громада Полтавщини 2018 року»

     23 червня в Миргороді відбулась фінальна частина обласних спортивних ігор “Краща спортивна громада Полтавщини 2018 року”, в якій змагались 27 громад Полтавської області.

     Наш район представили Новознам’янівська, Піщанська, Омельницька і Пришибська громади.

     Хочеться відмітити, що дощова погода не завадила учасникам змагань продемонструвати спортивну міць своєї громади.Лише 2 очка відділили Новознам’янівську збірну від бронзових нагород, проте з окремих видів спорту, а також в індивідуальних заліках маємо призові місця.

       Вже десятий рік поспіль Новознам’янівським канатчикам не має рівних. Цьогоріч- знову кубок і золоті медалі з перетягування линви.Ще одна гордість громади- це найкраща спортивна сім’я. В змаганнях “Мама, тато, я- спортивна сім’я”, родина Самойленків, в складі тата Олександра, мами Вікторії і найактивнішого учасника сина Кирила отримали статус найкращої спортивної родини в Полтавській області, завоювавши почесне перше місце. В окремих видах даного змагання родина Самойленків отримала також нагороди:3 місце –“Подолання болота”, 2 місце з човникового бігу, 3 місце з футболу і 2місце у стрибках у довжину.

       Третє місце з човникового бігу в даних змаганнях посіла родина Михайлових, у складі тата Дениса, мами Аліни і сина Тимура (Омельницька громада), а тенісисти , Бакін Євген та Сохін Наталія в загальнокомандному заліку з настільного тенісу вибороли почесне третє місце. В п’ятірці кращих-омельницькі богатирі-канатчики.

       Хочеться відмітити піщанського гирьовика Морозевича Артура, якому трішечки не вистачило везіння, щоб стати бронзовим призером, і в турнірній таблиці Піщанська громада на четвертому місці в змаганнях з піднімання гирі.

       Пришибські волейболісти і тенісисти також на достойному рівні відстояли честь своєї громади.

       Залишаючи місто-курорт Миргород, кожен учасник, вболівальник та організатори ігор отримали величезне задоволення і масивний заряд позитивних емоцій.