Краще спортивне село 2018 року

     Вже традиційно в Кременчуцькому районі під кінець червня на його теренах проходить спортивно-масовий захід, який поєднує два знакових для суспільства свята: День Конституції України та День молоді.

 

     Саме цього дня об’єднані громади та сільські ради Кременчуччини мають змогу продемонструвати свою фізичну підготовку в змаганнях з шашок, настільного тенісу, волейболу, міні-футболу, піднімання гирі та перетягуванні линви.

     Голова місцевого осередку “Колос” Андрій Горячковський та очільники Кременчуцького району привітали учасників та вболівальників цьогорічного дійства.
     Розпочались змагання з підняття державого стягу та музичним привітанням від творчих колективів району.

 

     Надзвичайно запеклою була боротьба на кожному майданчику, проте володарем кубку стала збірна Пришибської територіальної громади, срібними нагородами поповнилась скарбничка Піщанської громади і бронзовим призером спартакіади стала команда Недогарківської об’єднаної громади.
     Хочеться також відмітити, що не було рівних білецьківським канатчикам, потоківським футболістам і пришибським волейболістам.

 

     Золота нагорода з піднімання гирі в Морозевича Артура( Піщанська ОТГ),срібло- в Осадчого Владислава (Недогарківська ОТГ) і бронзу завоював Берун Руслан( Пришибська ОТГ).
     В особистих заліках з настільного тенісу відзначились:Прокопенко Юрій і Сохін Наталія, які завоювали перші місця, другі сходинки в турнірних таблицях посіли Фисан Андрій та Кириленко Яна і бронзові призери- Челуснов Максим та Толбацька Олена.
     В індивідуальних заліках з шашок: Бєсєдін Володимир та Підварчанська Валентина-золоті призери змагань, Горбачов Микола та Яременко Інна- срібні призери і бронзові медалі в Прокопенка Юрія та Гончаренко Альбіни.
     Найщиріші вітання переможцям, призерам та всім учасникам спартакіади.

 

 

Кременчуцька РО ВФСТ “Колос”