Каланіна та її тренер отримали нагороди від НОКу

Єлизавета Каланіна разом з тренером Василем Волошиним, з президентом НОК Сергієм Бубкою і президентом ФДУ Романом Насіровим.

У понеділок, 25 червня, відбулася урочиста церемонія нагородження найкращої спортсменки квітня за версією Національного олімпійського комітету України Єлизавети Каланіної і її тренера Василя Волошина.

Про це повідомляє прес-служба Федерації дзюдо України.  Кременчуцька дзюдоїстка Єлизавета Каланіна — найкраща спортсменка квітня в Україні — Українська школа єдиноборств завжди займала лідируючі позиції в світі, тому дуже приємно, що у нас є такі успішні спортсменки. Дзюдо в Україні має чудові давні традиції, — зазначив Сергій Бубка.

Говорячи про чудовий «бронзовий» здобуток Єлизавети Каланіної у вазі понад 78 кілограмів на квітневій європейській першості в Тель-Авіві, головний олімпієць відзначив: «Для Лізи це перша в її кар’єрі нагорода чемпіонату Старого Світу. Крім цього, бронзова медаль Єлизавети стала найвищим досягненням за всю історію дзюдо Полтавщини». — Василю Васильовичу, саме через вашу школу підготовки кадетських та юніорських національних збірних в різні роки пройшли такі відомі українські дзюдоїсти як: Георгій Зантарая, Сергій Дребот, Артем Василенко, Вадим Синявський, Станіслав Бондаренко та багато інших. Свого часу саме ви розгледіли в Єлизаветі потенціал й тепер впевнено ведете її та інших своїх вихованців до нових звершень, — сказав президент НОК.

Зі свого боку, Єлизавета Каланіна іподякувала Олімпійському комітету на чолі з Сергієм Бубкою за відзнаку та постійну увагу й запевнила, що віддасть усі сили для здобуття заповітної ліцензії на Олімпійські ігри в Токіо-2020, де мріє успішно виступити.