ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВЩИНИ З ФУТБОЛУ: РЕЗУЛЬТАТИ 9-ГО ТУРУ

Підсумки чергових протистоянь в обласній першості

23-24 червня відбулися матчі дев’ятого туру Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. Ці протистояння закінчилися з такими результатами:

Група А

ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) — «Зіньків-1604» (Зіньків) 4:0
(юнаки 6:2)

«Козельщина» (Козельщина) — «Легіон» (Полтава) 0:7
(юнаки 1:5)

ФК «Кобеляки» (Кобеляки) — «Рокита» (Рокита) -:+
(юнаки — : +)

«Псел» (Гадяч) — «Аргус» (Голобородьківське) 0:3
(юнаки 12:0)

«Маяк» (Котельва) — «Колос» (Кобеляки) 1:2
(юнаки 1:1)

«Чутове» (Чутове) — «Диканька» (Диканька) 2:0
(юнаки 5:0)

ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Стандарт» (Нові Санжари) 0:0
(юнаки 3:0)

ФК «Карлівка» (Карлівка) — «Машівка» (Машівка) 6:1
(юнаки 2:0)

Матч «Кобеляки» — «Рокита» не відбувся через те, що господарі не зібралися.

  Команда І В Н П М О
1 «Рокита» 9 9 0 0 36-2 27
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 9 8 0 1 31-9 24
3 «Легіон» (Полтава) 9 7 1 1 36-11 22
4 «Карлівка» 9 7 0 2 25-8 21
5 «Аргус» (Голобородьківське) 9 6 0 3 21-15 18
6 «Зіньків-1604» 9 5 1 3 15-20 16
7 «Чутове» 9 5 0 4 18-11 15
8 «Кобеляки» 9 5 0 4 16-21 15
9 «Стандарт» (Нові Санжари) 9 3 2 4 11-15 11
10 «Колос» (Кобеляки) 9 3 1 5 18-16 10
11 «Диканька» 9 2 1 6 12-24 7
12 СК «Машівка» 9 2 1 6 13-32 7
13 «Маяк» (Котельва) 9 2 0 7 13-22 6
14 «Козельщина» 9 1 1 7 14-36 4
15 «Псел» (Гадяч) 9 1 1 7 8-27 4
16 «Динамо» (Решетилівка) 9 1 1 7 9-25 4

Група Б

«Олімпія» (Савинці) — «Колос» (Лазірки) 1:0
(юнаки 3:0)

«Великі Кринки» (В. Кринки) — «Колос» (Великі Сорочинці) 2:2
(юнаки +: -)

«Лубни» (Лубни) — «Харчовик» (Заводське) 4:3
(юнаки 5:2)

«Зоря» (Староаврамівка) — ФК «Дружба» (Очеретувате) 2:6
(юнаки 3:7)

«Локомотив» (Гребінка) — «Авангард» (Яреськи) 3:1
(юнаки 6:2)

«Пирятин» — «Нафтохімік» (Кременчук) 1:2
(юнаки 5:0)

«Інваспорт» (Полтава) — «Чорнухи» 4:1
(юнаки 7:2)

  Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 8 8 0 0 32-4 24
2 «Лубни» 8 6 2 0 21-10 20
3 «Колос» (Лазірки) 9 6 2 1 27-8 20
4 «Інваспорт» (Полтава) 8 6 1 1 14-5 19
5 «Великі Кринки» 8 5 2 1 22-9 17
6 «Колос» (Великі Сорочинці) 9 5 2 2 19-10 17
7 «Дружба» (Очеретувате) 8 4 0 4 10-9 12
8 «Нафтохімік» (Кременчук) 8 3 2 3 11-15 11
9 «Семенівка» 8 3 1 4 9-10 10
10 «Пирятин» 9 3 1 5 12-17 10
11 «Харчовик» (Заводське) 9 3 1 5 12-24 10
12 «Зоря» (Староаврамівка) 8 2 0 6 6-18 6
13 «Чорнухи» 8 1 0 7 5-22 3
14 «Локомотив» (Гребінка) 9 1 0 8 5-25 3
15 «Авангард» (Яреськи) 9 0 0 9 6-25 0

Також до вашої уваги турнірні таблиці юнацьких команд

Група А

  Команда І В Н П М О
1 «Колос» (Кобеляки) 9 6 3 0 22-5 21
2 «Чутове» 9 7 0 2 25-10 21
3 «Маяк» (Котельва) 9 7 1 2 22-10 19
4 «Фламінго» (Горішні Плавні) 9 6 1 2 22-10 19
5 «Рокита» 9 6 0 3 27-14 18
6 «Легіон» (Полтава) 9 6 0 3 20-13 18
7 ФК «Карлівка» 9 5 1 3 16-16 16
8 «Псел» (Гадяч) 9 5 0 4 31-10 15
9 «Козельщина» 9 4 1 4 13-21 13
10 «Стандарт» (Нові Санжари) 9 4 0 5 15-18 12
11 «Динамо» (Решетилівка) 9 3 1 5 15-22 10
12 «Кобеляки» 9 3 0 6 10-22 9
13 «Машівка» 9 2 2 5 9-14 8
14 «Зіньків-1604» 9 2 0 7 11-21 6
15 «Диканька» 9 1 2 6 7-23 5
16 «Аргус» (Голобородьківське) 9 0 0 9 4-40 0

Група Б

  Команда І В Н П М О
1 «Пирятин» 9 8 1 0 33-5 25
2 «Інваспорт» 8 7 0 1 27-4 21
3 «Олімпія» (Савинці) 8 5 2 1 17-3 17
4 ФК «Лубни» 8 5 1 2 18-10 16
5 «Чорнухи» 8 5 0 3 22-19 15
6 «Харчовик» (Заводське) 9 4 2 3 19-15 14
7 «Дружба» (Очеретувате) 8 4 1 3 21-18 13
8 «Локомотив» (Гребінка) 9 3 2 4 14-15 11
9 «Нафтохімік» (Кременчук) 8 3 2 3 13-14 11
10 «Колос» (Лазірки) 9 2 2 5 13-23 8
11 «Зоря» (Староаврамівка) 8 2 2 4 7-18 8
12 «Авангард» (Яреськи) 9 2 1 6 9-18 7
13 «Семенівка» 8 1 3 4 5-23 6
14 «Великі Кринки» 8 1 1 6 3-17 4
15 «Колос» (Великі Сорочинці) 7 0 1 6 0-17 1

 

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»