Вирує спортивне життя в районі

6 травня в с.Ялинці відбувся фінал кубку району з міні-футболу серед юнаків 2003 р.н. на призи депутата районної ради І.В.Близнюка.

    

В боротьбі за кубок зустрілися найсильніші команди з Поток, Кам’яних Поток, Ялинців і Рокитного.

Надзвичайно напруженими були всі ігри, проте, в фінальному поєдинку , з рахунком 2:0, рокитнянські футболісти вирвали перемогу в господарів майданчика.

Переможці та учасники змагань були нагороджені кубком, медалями та цінними подарунками.

Додатково відзначена і нагороджена  голкіпер та гравець потоківської команди Савенок Карина — єдина, до речі, дівчина, яка приймала участь в фіналі.

 

 Цього ж дня в с.Нова Знам’янка відбулись фінальльні змагання з футболу серед чоловіків на призи депутата районної ради І.В. Близнюка.

 В фінальному протистоянні зустрілися збірні з Піщаного і Пришибу. З переможним рахунком 1:0, пришибська “Вікторія” стала володарем кубка та золотих медалей.

    Привітали переможців і призерів, та нагородили кубком, медалями і цінними подарунками депутат районної ради Ігор Близнюк та голова Місцевого осередку ВФСТ “Колос”Андрій Горячковський.

    Також цього дня в м.Хорол наші юні тенісити взяли участь в обласному чемпіонаті з настільного тенісу серед юнаків і дівчат 2003р.н. і молодші та принесли району в загальнокомандному заліку четверте місце.

     Честь району відстоювали Мікільченко Юлія, Кириленко Яна (с.Майбородівка), Сохін Максим (с.Омельник), Фісан Андрій та Прядко Микита (с.Потоки).

    Слід відзначити окремо і наших депутатів, які завоювали призові місця в індивідуальному заліку в обласній спартакіаді серед депутатів всіх рівнів: Підварчанська Валентина-2 місце в змаганнях з шашок, Кай Ірина- 3місце в змаганнях з шахів і Левицький Олександр- 3місце в змаганнях з настільного тенісу.

 

ГО ”ВФСТ “Колос”