Баскетболісти «Кременя» виграли поїздку на 3×3 Euro Tour

Баскетблісти «Кременя» виграли поїздку на 3×3 Euro Tour

19 травня в центрі Києва под Аркою Дружби Народів шумів фестиваль урбан-культур «Безмежність Вулиць 2018», в рамках якого пройшов великий відбірковий турнір УСЛ 3х3 FIBA Endorsed, що зібрав під своїми прапорами 65 команд з усіх куточків України.

У категорії PRO відбіркового турніру УСЛ 3х3 FIBA Endorsed Безмежність Вулиць 2018 головний приз та поїздку на 3×3 Euro Tour забрала команда «Dr. Team», яка складається з баскетболістів «Кременя»: Богдан Байда, Анатолій Челован, Олексій Чигринов й Аміль Хамзаєв. У фіналі вони з рахунком 21:19 перемогли «Шутерів» (Данило Масюк, Євген Морозов, Олексій Балашов, Микола Ярошенко).

Фестиваль урбан-культур «Безмежність вулиць» проводиться в форматі «рівний рівному». Лідери провідних урбан-культур Києва об’єдналися, щоб створити платформу для реалізації здібностей, свободи дій і подальшого розвитку підростаючого покоління. Найактивніші вуличні культури зберуться в одному місці, щоб продемонструвати свою індивідуальність, креативність і безмежність можливостей.

В рамках першого фестивалю «Безмежність вулиць» відбулися змагання в 7 дисциплінах: баскетбол 3х3, брейкінг, воркаут, BMX, скейтбординг, роллерблейдінг, футбольний фрістайл.

Фестиваль покликаний об’єднати і показати видовищність урбан-культур, а також дати потужний поштовх для їх подальшого розвитку.

www.telegraf.in.ua