Новини спорту Кременчуцького району

   У передсвятковий вихідний день спортсмени нашого району аж ніяк не відпочивали, а активно відстоювали честь Кременчуччини в обласних чемпіонатах.

 

    7 квітня в м.Хорол відбувся зональний відбір чемпіонату області з міні-футболу серед юнаків 2002р.н. і молодші. До нашої групи ввійшли: Кременчуцький, Хорольський, Семенівський і Глобинський райони.

    Наші юнаки, посівши друге місце в групі, поступились Хоролькій збірній, яка вийшла до фіналу змагань.

     Хочеться відмітити, що даний склад команди, під керівництвом тренера Михайлова Дениса, вперше на достойному рівні представили наш район.

    Цього ж дня в СК “Розсошенці” (м.Полтава ) відбувся фінал чемпіонату області з міні-футболу серед чоловіків. Шість найсильніших команд з: Кременчуцького, Миргородського, Зіньківського, Козельщанського, Полтавського і Лубенського районів зібрались, щоб поборотися за звання найкращої.

   Наша команда, у складі: Паюрова Павла, Остапця Максима, Третяка Олександра, Лавського Дмитра, Проші Сергія, Прописвіта Валерія, Хланя Володимира, Калінічева Євгена, Білоуса Яна, Білоуса Олега, під керівництвом Шабанова Ігоря, Федоренка Романа та активною підтримкою вболівальників, продемонструвала високий рівень спортивної майстерності у володінні м’яча. Проте цього разу фортуна була не на нашій стороні, і, в фінальному поєдинку, з рахунком 3:3, по серії пенальті, наші хлопці цього року поступились третім місцем з господарями змагань.

     Подяка за активну допомогу в забезпеченні участі наших спортсменів в даних обласних змаганнях Городянко В.І. (голові Пришибської громади ), Зорі Ю.О.(Потоківська сільська рада), Кравченко Л.М.(Кам’янопотоківська сільська рада), Шереметьєвій О.І. (Омельницька громада), Красницькому О.П.(Піщанська громада).