Артем Усик здобув бронзову нагороду на меморіалі Миколи Мангера | KremenTV Артем Усик здобув бронзову нагороду на меморіалі Миколи Мангера — KremenTV

Артем Усик здобув бронзову нагороду на меморіалі Миколи Мангера

Боксери восьми країн світу змагалися в 13-му міжнародному турнірі класу «А», який присвячений пам’яті Миколи Мангера.

Кременчук на турнірі представив вихованець КСЄ «Легіон-Спорт» Артем Усик. Наш спортсмен змагався у ваговій категорії 91 кг. У першому поєдинку Артем Усик переміг молдованина Віктора Самбріса одноголосним рішенням суддів. В боротьбі за вихід у фінал наш спортсмен поступився майбутньому переможцю турніру Костянтину Пінчуку, рішення суддів розділилися — 4:1.

Загалом у цій ваговій категорії п’єдестал був за українцями: золото за Костянтином Пінчуком, срібло у Дмитра лісового, а бронза в Артема Усика та Дмитра Брайка.