Новини спорту Кременчуцького району

 24 лютого в м.Миргород відбувся чемпіонат області з волейболу серед жінок.

Збірні команди з Лохвицького, Кременчуцького, Миргородського, Лубенського, Гадяцького, Великобагачанського, Полтавського, Глобинського і Семенівського районів змагалися за звання найкращої.

Нашу збірну на достойному рівні представили  Пальок Анастасія, Цема Світлана, Обідіон Карина, Аносова Ольга, Костенко Анна, Тривайло Яна та Бутова Тетяна- красуні з Пришибу, Білецьківки та Омельника.

З дев’яти збірних, наші дівчата посіли четверте місце в турнірній таблиці.

   

Цього ж дня в с.Потоки стартував чемпіонат району з настільного тенісу серед чоловіків та жінок.

Нагороди знайшли своїх переможців, саме:

Серед чоловіків володарем золотої медалі став Прокопенко Юрій (Пришибська громада), срібний призер- Левицький Олександр (Білецьківська сільська рада) і бронзову нагороду повіз до Новознам’янівської громади Челуснов Максим;

Серед жінок почесне перше місце в Черемісіної Марини( Білецьківська сільська рада), друге місце в МікільченкоТетяни( Новознам’янівська громада) і бронзова медаль в Довгань Ольги (Омельницька громада).

     

Спортивне життя в Кременчуцькому районі вирувало і 25 лютого. Чоловічі волейбольні команди на спортивному майданчику мали змогу позмагатись своїми швидкістю та технікою володіння м’яча, в чемпіонаті району з волейболу.

Перед початком змагань вболівальники та учасники чемпіонату вшанували хвилиною мовчання Сохіна Леоніда Борисовича, який виховав не одне покоління волейболістів, які ставали переможцями не лише районних, а й обласних змагань.

В результаті надзвичайно емоційних ігор, перше місце в білецьківських волейболістів, срібним призером змагань стала збірна з Пришибу і бронзова нагорода в Омельницької команди.

 

 

ГО “ВФСТ ”Колос”