Чергові перемоги бійців «Гермесу»

З 22 по 25 лютого в Києві, Українським Союзом Кікбоксингу було поведено Чемпіонат України кікбоксингу WPKA, серед дітей, юніорів, юнаків та дорослих.

В змаганнях прийняло участь близько 960 спортсменів з 19 регіонів України. Наше рідне місто Кременчук, у складі збірної області, під керівництвом головного тренера Полтавської області з кікбоксингу WPKA та ISKA Олега Скирти, представляла команда кікбоксерів СК «ГЕРМЕС». Для кременчуцьких спортсменів означені змагання були передостаннім етапом відбору за право представляти нашу Батьківщину на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу ІСКА 2018, що проходитиме з 2 по 6 травня 2018 року у місті Києві.


Результати змагань:
Лук’янченко Єгор (2007 р.н., вагова категорія до 45 кг, учень ЗОШ №31) – І місце у розділі лоу-кік, І місце у розділі фул-контакт;
Михайленко Данило (2005 р.н., вагова категорія до 50 кг, учень ЗОШ №12) – І місце у розділі лоу-кік, І місце у розділі фул-контакт;
Андреєв В’ячеслав (2000 р.н. і старші, вагова категорія до 70 кг, студент ІІ курсу КрНУ ім. Михайла Остроградського) – 1 місце у розділі орієнтал, друге місце – у розділі лоу-кік.
Домащенко Володимир (2000 р.н. і старші, вагова категорія – понад 90 кг, представник Кременчуцької Національної Поліції) — І місце у розділі орієнтал, І місце у розділі лоу-кік.
Даний Чемпіонат України ще раз підтвердив, що кременчуцька школа кікбоксингу є одною із лідерів серед обласних команд нашої країни. Аналіз змагальних двобоїв вказав на підвищення рівня техніко-тактичної майстерності і психологічної стійкості кременчуцьких кікбоксерів та дозволив зробити висновок, що представники СК «ГЕРМЕС» значно додали в порівнянні з минулорічними виступами.

А вже 28 лютого спортсмени СК «Гермес» прийняли участь у Чемпіоніті Полтавської області з таіландського боксу і кікбоксінгу (розділ К-1). Яскраво появивши морально-вольові якості і нездоланну жагу до перемоги, кременчуцькі кікбоксери показали наступні результати:

Донченко Дмитро (дебют) — зайняв 3-е місце у ваговій категорії до 40кг (2004 р.н.);

Андреєв Вячеслав (дебют) — друге місце у ваговій категорії до 67кг (1999р.н.);

Турченко Денис (кмс) — провів два відмінних двобоя і посів заслужене 1-е місце у ваговій категорії до 60кг, маючи власну вагу на момент зважування — 54кг (1996 р.н.);

Скирта Олександр (1 розряд) — достроково здолавши двох суперників у попередніх двобоях, провів яскравий і драматичний поєдинок у фіналі (зі значною кількістю крові суперника) і посів 1-е місце у ваговій категорії до 54кг (2000 р.н.).

За матеріалами СК «Гермес»