Богдан Большаков срібний призер чемпіонату України з жиму лежачи

19-22 лютого 2018 року у місті Коломия стартував чотирьох денний марафон з класичного жиму лежачи — чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп.

Чемпіонат налічував більше ніж 300 спортсменів з усіх областей України. Головною подією другого  дня змагань для Кременчука став виступ спортсмена СК «ТИТАН» Богдана Большакова, який є представником збірної Полтавської області та тренується під керівництвом тренера, а за сумісництвом віце-президента СК «ТИТАН» Владислава Крамаренко. Виступав Богдан у ваговій категорії до 83 кг серед юнаків.

Здолавши штангу вагою 140 кг, кременчужанин зайняв друге місце чемпіонату України здобувши СРІБНУ нагороду для свого міста та команди, та став третім в Абсолютній першості. Хочеться відмітити те, що це був перший чемпіонат України для Богдана.

Вітаємо спортсмена з гарним результатом та хочемо побажати йому міцного здоров’я та нових перемог!