Спортсмени СК «Титан» знову з нагородами!

12-13 січня у смт. Диканька пройшов Чемпіонат Полтавської області з класичного жиму лежачи.

 

У змаганнях брали участь більше 70 спортсменів з різних куточків області.
Головною метою змагань була популяризація пауерліфтингу серед молоді та підтримка його у Полтавській області.
Кременчук представляла команда СК «ТИТАН», а саме Сергій Ерофеев, Дмитро Погребняк, Володимир Мартинюк та Богдан Большаков, які тренуються під керівництвом віце-президента СК «ТИТАН» Владислава Крамаренка.
В ході змагань Дмитро Погребняк в.к. 93 кг подолав штангу вагою 180 кг та посів почесне перше місце, Володимир Мартинюк в.к. 93 кг здобув третє місце з результатом 165 кг. Богдан Большаков виборов золото першості у в.к. 83 кг серед юнаків с результатом 140 кг, а Сергій Ерофеев в.к. 105 кг серед ветеранів став володарем золота с результатом 170 кг.


За підсумком дня команда СК «ТИТАН» стала другою у командному заліку.

 

Хочеться відмітити, що Дмитро показав чудовий результат. Доклавши багато зусиль, встановив власний рекорд та виконав норматив Кандидат у майстри спорту України. Що стосується Володимира, це дуже вольова людина, яка впевнено наближається до поставленої мети — Кандидат у майстри спорту України, проте, нажаль, в цей раз трішки не вистачило, тому Володимир впевнено виконав норматив Першого розряду. Богдан був наймолодшим учасником команди СК «ТИТАН», та не зважаючи на свій вік та не великий досвід участі узмаганнях, виконав норматив Першого розряду. Також, не можемо не відмітити вольовий характер найдосвідченішого спортсмена нашої команди — Сергія, який не зважаючи на отриману травму під час виконання вправи, здолав штангу вагою 170 кг и ставши першим, пройшов відбір на участь у Чемпіонаті України серед ветеранів з класичного жиму лежачи, який відбудеться у місті Коломия 19-22 лютого. Ось такими здобутками почався новий змагальний рік для команди СК «ТИТАН».