СК «Титан» вдало завершив спортивний рік!

16 Грудня у місті Полтава пройшов Чемпіонат обласної ради ВФСТ «Колос» з класичного пауерліфтингу та відкритий кубок Полтавської області з класичного пауерліфтингу.

У змаганнях брали участь більше 50 спортсменів з різних куточків області.

Головною метою змагань була популяризація пауерліфтингу серед молоді та підтримка його у Полтавській області.

Кременчук представляла команда СК «ТИТАН», а саме Тимур Потреба, Олексій Купрій, Дмитро Бойко, Дмитро Майборода, Ольга Дроздова, Денис Барильченко, Андрій Чирва, Юлія Ерофеева, Роман Величко, Денис Виноградний, які тренуються під керівництвом віце-президента СК ТИТАН Владислава Крамаренка.

В ході змагань Тимур Потреба в.к. 93 кг у суммі трьох вправ зібрав 552,5 кг та виборов третє місце, Дмитро Майборода в.к. 93 кг зібравши 560 кг здобув друге місце. Ольга Дроздова зібрала сумму 375 кг та здобула золото першості у в.к. 72 кг, виконала норматив кандидат у майстри спорту України. Олексій Купрій в.к. 66 кг виборов золото с результатом 435 кг. Дмитро Бойко у в.к. 83 кг зібрав сумму 613,5 кг цього результату було достатньо, щоб зайняти друге місце, також встановив новий рекорд Полтавської області у присіданні серед юніорів в.к. 83 кг з результатом 221 кг, та здобув бронзову нагороду абсолютної першості.

За підсумком дня команда СК «ТИТАН» стала другою у командному заліку.

Ось так закінчився змагальний день та рік для команди СК «ТИТАН», яка сумлінно працювала весь рік та здобула для нашого міста багато нагород різного рівня. Хочемо привітати спортсменів з чудовим виступом та побажати міцного здоров`я, нових висот та перемог.