КСЄ «Легіон-Спорт» провів чергову прес-конференцію

Традиційна зустріч була присвячена успіхам боксерів та дзюдоїстів клуба спортивних єдиноборств «Легіон-Спорт».

На зустрічі були присутні почесні гості – міський голова Віталій Малецький та його заступник Руслан Проценко, почесний громадянин Кременчука та почесний президент КСЄ «Легіон-Спорт» Володимир Матицин.

Звичайно, що були присутні і головні «винуватці» події разом з їхніми тренерами: дзюдоїсти Каро Марандян та Андрій Бурдун, а також боксери Віталій Покуляк та Артем Усик.

Коротко нагадаємо про нещодавні успіхи цих спортсменів.

19 листопада по завершенню грандіозних фінальних поєдинків Національної першості на арені «Велотрек», що у Львові, Україна дізналась імена найкращих та найсильніших боксерів головного внутрішнього боксерського турніру року. Цьогорічний чемпіонат України серед чоловіків вперше в історії проводився на призи видатних спортсменів. Національна першість Львів-2017 була організована на призи видатного українського боксера, срібного призера Олімпійських ігор 2000 р., чемпіона світу серед професіоналів – Андрія Котельника.

Віталій Покуляк у ваговій категорії +91 кг виборов бронзу. Віталій залишив за бортом Роберта Жмурко та В’ячеслава Гаврилюка. У півфіналі наш боксер поступився майбутньому чемпіону Ігорю Шевадзуцькому. Як сказав сам боксер, вийти до фіналу йому завадила травма правої руки, якої він зазнав вкладаючи в свої удари усю свою силу. Адже різниця у вазі із суперником була аж у 40 кілограмів, тому тут необхідно було викладатись навіть не на 100, а на 200 відсотків. Після одного з таких ударів Віталій вже не зміг далі боксувати правою рукою, що і призвело до поразки.

Також варто зазначити, що місяць тому у Кропивницькому Віталій на чемпіонаті України до 22 років став чемпіоном.

У ваговій категорії до 91 кг Артем Усик завоював бронзу чемпіонату. Артем переміг львів’янина Юрія Югаса та Костянтина Пінчука з Дніпра. У півфіналі кременчужанин програв Дмитру Лісовому з Вінницької області.

Як розказав тренер КСЄ «Легіон-Спорт» з боксу, Заслужений тренер України Михайло Мельник, за підсумками року збірна команди Полтавщини стала кращою в України, випередивши таких боксерських «монстрів», як Харківщина, Дніпровщина, Львівщина, Київщина. І переважна заслуга такого результату, це вдалі виступи саме боксерів «Легіону» протягом цього календарного року.

14-15 листопада в Сумах відбувся Кубок України. Каро Марандян став володарем кубка у ваговій категорії 66кг, посівши 1 місце, на цьому турнірі. У фіналі Каро переміг господаря змагань, спортсмена із Сум Василя Сампана. А от Андрій Бурдун, як і місяць тому, посів на кубку 3 місце. Нагадаємо, що Андрій у жовтні також в Сумах став третім на чемпіонаті України.

У своєму виступі міський голова Віталій Малецький відзначив, окрім спортивної, важливу соціальну складову роботи клубу «Легіон-Спорт». Адже діти на власні очі бачать приклади того, чого можна досягти у житті та спорті, займаючись у цьому клубі.

По завершенні заходу спортсмени за хорошою традицією отримали нагороди від Володимира Матицина та міської влади.