Кременчуцькі кікбоксери вдало виступили на пестижних змагання у столиці

З 16 по 19 жовтня в Києві, у спортивному комплексі Київського національного універсітету будівництва і архітектури, Українською федерацією кікбоксингу ISKA та Українським Союзом Кікбоксингу було поведено велике свято єдиноборств.

 

Воно вмістило в себе: IV Всеукраїнський фастиваль кікбоксингу WPKA, присвячений «Пам’яті голодомору дітей України 1932-1933 років та Чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих. В яких прийняло участь близько 500 спортсменів з 18 областей України. Наше рідне місто Кременчук, у складі збірної Полтавської області, під керівництвом тренера Скирти О.С., представляла команда кікбоксерів СК «Гермес». Дорослі спортсмени на даних змаганнях виборювали право представляти нашу Батьківщину на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу ІСКА 2018, що проходитиме в 2 по 6 травня 2018 року у місті Києві.

Олег Скирта зі своїми вихованцями


Результати змагань:
Михайленко Данило (2005 р.н., вагова категорія до 50 кг, учень ЗОШ №12) – І місце у розділі лоу-кік, ІІ місце у розділі фул-контакт;
Андреєв В’ячеслав (1999 р.н. і старші, вагова категорія до 71 кг, студент ІІ курсу КрНУ ім. Михайла Остроградського) – 1 місце у розділі К-1, трете місцу – у розділі лоу-кік. Це перша перемога В’ячеслава на «дорослих» змаганнях, на яких кременчуцький спортсмен виконав норматив «Майстра Спорту України» і, що особливо приємно, увійшов до складу Національної збірної команди України на Чемпіонат Світу з кікбоксингу ІСКА 2018;
Домащенко Володимир (1999р.н. і старші, вагова категорія – понад 91 кг, представник Кременчуцької Національної Поліції) — І місце у розділі орієнтал, ІІ місце у розділі лоу-кік. Команда СК «Гермес» планувала два золота для Володимира на даному чемпіонаті, але дійшовши до фінальних поєдинків, в фінальному двобої у розділі К-1, який кременчуцький поліцейський виграв відправивши у нокдаун свого суперника зі Львова в третьому раунді, отримав травму і не був допущений головним лікарем змагань до фінального двобою у розділі лоу-кік.