4 чемпіонів світу з Кременчука нагородили почесними грамотами

Кікбоксерам разом з тренером Сергієм Леоненком та тренеру з веслування Петру Зеркаль вручили подяки за особистий вклад у розвиток спорту Кременчука.

16 листопада на черговій сесії Кременчуцької міської ради міський голова Віталій Малецький нагородив чемпіонів світу з кікбоксингу. Вихованці спортивного клубу «Боєць» під керівництвом тренера Сергія Леоненка отримали 6 золотих нагород на чемпіонаті світу. Чемпіони світу Аліса Бажукова, Максим Клад, Артем Векленко, Вадим Гетьман та тренер Сергій Леоненко отримали грамоти Кременчуцького виконавчого комітету за вагомий внесок у розвиток фізичної культури, високі спортивні досягнення та примноження спортивної слави Кременчука.

Також грамоту отримав майстер спорту України з веслування на байдарках і каное тренер-викладач відділення «Дракон» Петро Зеркаль.

Нагадаємо, що 8 вересня у м. Венеції (Італія) відбувся Клубний чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон». Кременчужани вибороли 4 золоті медалі (3 медалі — у відкритому класі Д-22 на дистанціях 200 м, 500 м, 2000 м та 1 медаль — у змішаному класі Д-22) та 1 срібну медаль у відкритому класі Д-12 на дистанції 200 м.

telegraf.in.ua