Бронзові нагороди наших ветеранів

З 5 по 11 вересня в Одесі пройшов чемпіонат України з футзалу серед ветеранів різних вікових категорій.

Наша збірна ветеранів 60 років і старші, під керівництвом тренера Горячковського Андрія, на достойному рівні представили не тільки Кременчуцький район, а й всю Полтавщину. Цього року наші ”юні футболісти” стали володарями бронзових медалей серед чотирнадцяти збірних команд  України вданій віковій категорії.

В надзвичайно напружених іграх, наші ветерани до останнього подиху боролися за звання найкращих. Вигравши Першу лігу, з рахунками: 1:0 (Кременчуцький р-н – Донецьк, 3:3 (Кременчуцький р-н – Мелітополь, 0:0 ( Кременчуцький р-н – Дніпро), наша збірна вийшла до Вищої ліги чемпіонату.

Зустрівшись в футбольному поєдинку з однією з кращих команд Європи “ТВД Львів”, з рахунком 2:1 в нашу користь, наші хлопці проявили надзвичайну техніку і злагодженість на футбольному майданчику. Відзначився в цій грі Веселовський Анатолій, який парирував два пенальті.

У фінальномому протистоянні з одеським “Рішельє”,  з рахунком 2:3, наші козаки посіли почесне третє місце в цьогорічних змаганнях.

Слід відзначити командний склад нашої збірної: Веселовського Анатолія, Горячковського Андрія, Ковеліна Миколу, Коваленка Івана, Мальченка Миколу, Педана Вадима, Шаляпіна Віктора, Сухоменюка Миколу, Зубова Олега,  Шаманського Сергій, Драговецького Володимира, Матяша Анатолія, Капшук Валерія, Клюсенка Анатолія.

За інформацією Кременчуцької РО ВФСТ “Колос”