Світлана Коваль стала дворазовою чемпіонкою світу з городкового спорту

У Карлсруе (Німеччина) відбувся чемпіонат світу з городкового спорту, на якому у складі жіночої збірної України чудово виступили спортсменки з Кременчука — Світлана Коваль, Альона Захарова і Світлана Весеніна.

Кістяк жіночої збірної України складали спортсменки з Кременчука — Світлана Коваль, Альона Захарова і Світлана Весеніна, разом із якими виступала киянка Альона Дрешель.

гро

Світлана Коваль, Альона Захарова та Світлана Весеніна (фото з архіву)

 

Найкраще українки виступили у першості з європейських городків, в якій наша землячка Світлана Коваль стала чемпіонкою світу в особистій першості (результат у фіналі — 145 фігур), срібло у киянки Альони Дрешель (140), бронза — у росіянки Жанни Акримової (139). Тут же жіноча збірна України стала командним чемпіоном світу, випередивши срібних призерок — Німеччину, і бронзових — Білорусь.

У командній першості з класичних городків українки завоювали бронзові медалі, а в особистій першості з «класики» кращою серед українок була кременчужанка Альона Захарова, яка посіла 6-е місце у фіналі.

городки

Альона Захарова, Світлана Коваль та їхній тренер (ЗТУ) Микола Севрюк (фото з архіву)

 

Також жіноча збірна України виборола командну «бронзу» у першості з фінських городків. В особистій першості кращою серед українок була кременчужанка Світлана Коваль (4-е місце у фіналі), а впевнено перемогла у цій номінації Тілна Віітанен (Фінляндія).

poltava365.com