Спортсмени КСЄ «Легіон-Спорт» знову з престижними нагородами!

Сьогодні Почесний президент клубу «Легіон-Спорт» Володимир Матицин, перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, заступник міського голови Руслан Проценко, представники засобів масової інформації Кременчука зустрілися з вихованцями СК «Легіон-спорт» Єлизаветою Каланіною, Артемом Усиком і Віталієм Покуляком.

 

Вітаючи чемпіонів, перший заступник міського голови Володимир Пелипенко наголосив, що останнім часом такі урочисті зустрічі з вихованцями СК «Легіон-спорт» стали традиційними. Це дуже приємно, оскільки вони відбуваються з нагоди чергових перемог кременчуцьких спортсменів у змаганнях вищого класу. Володимир Пелипенко наголосив, що за кожною такою перемогою стоїть велика праця самих спортсменів, їх тренерів, і Почесного президента спортивного клубу «Легіон – спорт» Володимира Матицина, який фінансово допомагає талановитій і цілеспрямованій молоді долати спортивні висоти. Кременчуцька громада пишається тим, що молоді чемпіони виросли, живуть і тренуються у Кременчуці. Городяни вболівають за своїх земляків і радіють кожній їх перемозі.
Заступник міського голови Руслан Проценко зауважив, що зі свого боку міська влада робить все, щоб спортсмени такого рівня мали можливість готуватися до наступних змагань у належних умовах. Зокрема, окрім виплат міських стипендій, в міському бюджеті передбачаються кошти на участь спортсменів у навчально-тренувальних зборах і чемпіонатах різних рівнів, вирішуються їх побутові проблеми тощо. Разом із тим Руслан Проценко відмітив неоціненний внесок у перемоги вихованців СК «Легіон – спорт» його Почесного Президента Володимира Матицина, який упродовж кількох десятиліть вкладає інвестиції в розвиток спорту та становлення в ньому молодих талантів.
Почесний президент КСЄ «Легіон-Спорт» Володимир Матицин наголосив, що вихованці клубу є іміджмейкерами Кременчука, бо завдяки їм зростає спортивна слава нашого міста, завдяки їм про нього в тому числі дізнаються далеко за кордонами України. наголосив, що і надалі продовжуватиме допомагати молодим спортсменам, організовувати гідні умови для їх тренувань, бо ця справа є корисною не тільки для талановитих спортсменів, а для всієї громади Кременчука. Він висловив сподівання, що Єлизавета Каланіна представлятиме нашу країну на наступних Олімпійських іграх, а Артем Усик і Віталій Покуляк перемагатимуть на чергових у їх подальшому спортивному житті чемпіонатах європейському та світового рівнів.
Нагадаємо, із 30 червня по 2 липня 2017 року в м. Хоххот (Китай) відбувся турнір серії МТ » Grand Prix » з дзюдо серед чоловіків та жінок.
У складі збірної команди України у змаганнях брала участь кременчужанка, вихованка Клубу спортивних єдиноборств «Легіон-Спорт» Єлизавета Каланіна. 
За результатами участі у змаганнях Єлизавета Каланіна у ваговій категорії +78 кг посіла ІІ місце. 
22 – 23 липня 2017 року в м. Мінськ (Білорусь) відбувся відкритий Континентальний Кубок з дзюдо серед чоловіків та жінок.
У складі збірної команди України у змаганнях брала участь кременчужанка, вихованка Клубу спортивних єдиноборств «Легіон-Спорт» Єлизавета Каланіна. 
За результатами участі у змаганнях Єлизавета Каланіна у ваговій категорії +78 кг посіла ІІІ місце.
17 – 23 липня 2017 року в м. Одеса відбувся міжнародний турнір класу «А» з боксу серед чоловіків.
У складі збірної команди України у змаганнях брали участь кременчужани, вихованці Клубу спортивних єдиноборств «Легіон-Спорт» Покуляк Віталій та Усик Артем. 
За результатами участі у змаганнях Покуляк Віталій у ваговій категорії +91 кг зайняв І місце та Усик Артем зайняв І місце у ваговій категорії 91 кг.
kremen.gov.ua