8 вересня в Кременчуці буде вручений спортивний Оскар

«Спортивний Оскар» вручать до Дня фізичної культури і спорту України.

У Кременчуці обрали кращих спортсменів, які примножують славу міста спортивними досягненнями.

Результати голосування оголосять до Дня фізичної культури і спорту України. Саме 8 вересня у Міському палаці культури вручать «Спортивний Оскар» кращим із кращих. До таємного голосування була зроблена колосальна робота, адже на пошту відділу фізичної культури і спорту надійшло багато заявок. Тут серед кандидатів за рейтингом очок обрали по три кращих у номінаціях.

Таємним голосування журі обирали кращих спортсменів у 8 номінаціях: дебют або відкриття сильні духом разом з олімпійцями найкраща команда найкращий тренер з командних видів спорту найкращий тренер найкращий спортсмен найкраща спортсменка.

Серед журі: віце-мер Руслан Проценко начальник відділу з фізичної культури і спорту Олександр Мазур виконавчий директор Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» Ірина Андрюшкіна олімпійський чемпіон Володимир Кисельов паралімпійський чемпіон Андрій Голівець журналісти Отже, ТОП-3 кращих спортсменів у 8 номінаціях виглядає наступним чином:

1. «Дебют або відкриття». Кареліна Дар’я – фіналістка чемпіонату України з тхеквондо (ВТФ) серед молоді та чемпіонка України серед юніорів; Раковська Ганна – бронзова призерка чемпіонату України з кросу в естафеті та дворазова бронзова призерка чемпіонату України з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат; Ткач Ярослав – переможець Кубку Європи з скелелазіння серед юніорів, фіналіст чемпіонату України серед дорослих та триразовий чемпіон чемпіонату України серед юніорів до 16 років.

2. «Сильні духом». Ємельянов Сергій – переможець Кубку України з параканое, переможець Кубку світу, переможець чемпіонату України, переможець чемпіонату Європи та переможець чемпіонату світу; Білоконь Олег – чемпіон України з штовхання ядра та 4 місце на Дефлімпійських іграх. Кобзар Наталія – чотириразова чемпіонка України з легкої атлетики, чемпіонка та дворазова срібна призерка чемпіонату світу з легкої атлетики.

3. «Разом з олімпійцями». Назаренко Микита – чемпіон України з кікбоксингу WPRA серед юніорів, чемпіон України з кікбоксингу ISKA серед юніорів, срібний та бронзовий призер чемпіонату світу з кікбоксингу у розділі JMTB та К-1; Коваль Світлана – чемпіонка України з фінських городків, срібна призерка чемпіонату України з єврогородків та чемпіонка світу з городкового спорту; Скрильник Валерія – чемпіонка України з таеквон-до (ІТФ) серед юніорок та срібна призерка чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат.

4. «Найкраща команда». Команда з городкового спорту – чемпіон України та чемпіон світу з городкового спорту; Команда ХК «Кременчук» — срібний призер чемпіонату України з хокею з шайбою; Команда «КДЮСШ-2» з волейболу – бронзовий призер чемпіонату України з волейболу серед юніорок.

5. «Найкращий тренер з командних видів спорту». Гончаренко Вероніка Юріївна – тренер команди «КДЮСШ-2» — бронзового призера чемпіонату України з волейболу серед юніорок; Савицький Олександр Валерійович – тренер команди ХК «Кременчук» — срібного призера чемпіонату України з хокею з шайбою; Севрюк Микола Петрович – тренер команди — переможниці чемпіонату України та чемпіонату світу з городкового спорту.

6. «Найкращий тренер». Волошин Василь Васильович – особистий тренер Каланіної Єлизавети — бронзової призерки турніру серії Grand Slam в м. Баку (Азербайджан) з дзюдо, срібної призерки турніру серії Grand Prix в м. Хоххот (Китай), IV місце на турнірі серії Grand Slam в м. Париж (Франція) та чемпіонаті Європи в м. Варшаві (Польща), бронзової призерки Кубку Європи в м. Мінську (Білорусь) та бронзової призерки чемпіонату України серед дорослих; особистий тренер Каро Марандяна – бронзового призера чемпіонату України з дзюдо серед дорослих, чемпіона України серед юнаків та бронзового призера Кубку Європи серед юнаків в м. Арад (Румунія); особистий тренер Біляєва Максима — чемпіона України серед молоді; Ляховий Олександр Миколайович – особистий тренер Вихриста Віктора — переможця Міжнародного турніру з боксу в Угорщині та чемпіона Європи; Вдовицький Юрій Олександрович – тренер-викладач з таеквон-до ІТФ, вихованці якого вибороли чотири золотих та три бронзових медалі на чемпіонаті України серед дітей, 11 медалей на чемпіонаті України серед юнаків та дорослих, особистий тренер Скрильник Валерії — срібної призерки чемпіонату Європи серед юніорів.

7. «Найкраща спортсменка». Голівець Вікторія – бронзова призерка чемпіонату України з важкої атлетики серед молоді; Каланіна Єлизавета — бронзова призерка турніру серії Grand Slam в м. Баку (Азербайджан) з дзюдо, срібна призерка турніру серії Grand Prix в м. Хоххот (Китай), IV місце на турнірі серії Grand Slam в м. Париж (Франція) та чемпіонаті Європи в м. Варшаві (Польща), бронзова призерка Кубку Європи в м. Мінську (Білорусь) та бронзова призерка чемпіонату України серед дорослих; Ляхова Ольга — срібна призерка чемпіонату України серед дорослих з легкої атлетики, бронзова призерка чемпіонату Європи в естафеті в м. Белград (Сербія), чемпіонка командного чемпіонату України та чемпіонка командного чемпіонату Європи в бігу на 800 метрів, срібна призерка в естафеті в м. Лілль (Франція).

8. «Найкращий спортсмен». Марандян Каро – бронзовий призер чемпіонату України з дзюдо серед чоловіків, чемпіон України серед молоді та бронзовий призер Кубку Європи серед молоді в м. Арад (Румунія); Вихрист Віктор – переможець Міжнародного турніру з боксу в Угорщині та чемпіон Європи серед чоловіків; Покуляк Віталій – чемпіон України з боксу серед молоді, V місце на чемпіонаті Європи серед молоді, чемпіон Міжнародного турніру класу «А».

telegraf.in.ua