Золотий Колос України 2017 року

     З 17 липня по 23 липня в м.Скадовськ Херсонської області пройшов фінал традиційної Всеукраїнської першості з футболу на кубок “Золотий Колос України”, в якому цього річ взяло участь 13 збірних команд серед юнаків 2003 р.н.

    Команда “Колос” Кременчуцького району щорічно  є активним учасником даних змагань, тож і цього року на достойному рівні відстояла честь всієї Полтавщини.

   Футбольні команди, згідно жеребкування були розподілені на 3 групи. Наші хлопці ввійшли до групи “Б”, суперниками в якій стали: ”Мінерал” (Запорізька обл..), ”Зоря” (Рівненська обл..) і “Колос-2” (Львівська обл.).

    Отримавши лише одну поразку з рівненською збірною (0:1), наша команда, тільки за кількістю забитих-пропущених м’ячів, не потрапила до фінальної частини змагань.

    Але, кожен гравець нашої збірної приклав всі зусилля  для того, щоб на достойному рівні представити не тільки Кременчуцький район, а й всю Полтавську область.

   Хочеться відмітити тренера збірної Арішіна Олександра Геннадійовича за підготовку наших футболістів, а також Піщанську територіальну громаду та Біланівський ГЗК за сприяння в організації даної поїздки.