Спортсменів КСЄ «Легіон-Спорт» Привтали з черговими високими досягненнями у змаганнях міжнародного рівня

Сьогодні у конференцзалі торгово-розважального центру «Європа» відбулася зустріч  зі спортсменами КСЄ «Легіон-Спорт».

Це Єлизавета Каланіна, Каро Марадян, які представляють відділення дзюдо, та Артем Усик і Віталій Покуляк, відділення боксу, що у період останніх трьох місяців мають значні спортивні досягнення на змаганнях та турнірах міжнародного рівня. Участь у заході  також взяли заступник міського голови Руслан Проценко, Почесний президент КСЄ «Легіон-Спорт», Почесний громадяни міста Кременчука Володимир Матицин, директор обласного центру високої спортивної майстерності Костянтин Семеняга, тренери спортсменів Василь Волошин та Михайло Мельник.
       Єлизавета Каланіна з березня цього року почала підготовку до Чемпіонату Європи. У  лютому 2017 року вона  стала бронзовим призером на турнірі гранд-слем у Баку, а також зайняла 5 місце в Парижі на Чемпіонаті Європи серед дорослих, який проходив у квітні поточного року. Завдяки цим результатам Єлизавета Каланіна пройшла відбір  на Чемпіонат Світу серед дорослих, який проходитиме у Будапешті наприкінці серпня. Каро Марандян у березні на Чемпіонаті України до 21 року здобув золоту медаль, восени цього року він проходитиме відбір на Чемпіонат Європи та боротиметься за право взяти участь у Чемпіонаті Світу. Артем Усик зайняв друге місце на міжнародному турнірі класу «А» в Баку у квітні цього року, а Віталій Покуляк здобув бронзову медаль на подібному турнірі у м. Хабаровськ у травні.
       Заступник міського голови Руслан Проценко, вітаючи спортсменів, зазначив, що цей рік є успішним для багатьох кременчуцьких спортсменів, особливо для вихованців  КСЄ «Легіон-Спорт». Він наголосив, що і в дзюдо, і в боксі кременчуцькі спортсмени займають провідні позиції. Заступник міського голови висловив сподівання, що представник нашого міста візьмуть участь і  у Олімпіаді у Токіо. Руслан Проценко також пообіцяв, що при перегляді міського бюджету за 6 місяців 2017 року  кременчуцька міська влада має намір виділити кошти на підтримку спортивного клубу «Легіон» і спортсменів, які своїми перемогами  створюють позитивний імідж Кременчука. Він також висловив щирі слова подяки Почесному  президенту КСЄ «Легіон-Спорт» Володимиру Матицину за вагому фінансову підтримку і розвиток спорту у місті Кременчуці. Він закликав  й інших представників бізнесу брати приклад з Володимира Матицина,  вкладати гроші у спорт та підтримку спортсменів.
       Почесний президент КСЄ «Легіон-Спорт», Почесний громадяни міста Кременчука Володимир Матицин зазначив, що головна мета  клубу – це інвестування у майбутнє. Він побажав спортсменам удачі і подальших успіхів у змаганнях, щоб щоразу підвищувати планку своїх досягнень та прославляти Кременчук.