Ольга Ляхова здобула перемогу на командному Чемпіонаті Європи

У Стокгольмі (Швеція) днями відбувся шостий цьогорічний етап найпрестижніших змагань із легкої атлетики — «Діамантова ліга», на якому вперше взяла участь наша землячка Ольга Ляхова.

Тут кременчужанка показала найкращий свій цьогорічний результат, «вибігши» на дистанції 800 метрів із двох хвилин — 1 хвилина 59,84 секунди. Ольга вперше в історії отримала 4 очка до загального заліку «Діамантової ліги».

Жіночий фініш на 800-метрівці у Стокгольмі був настільки щільним, що четверо учасниць випередили нашу землячку лише на лічені долі секунди. Переможниця бігу на 800 метрів Франсіна Нійонсаба (Бурунді) фінішувала з результатом — 1:59,11. Срібною призеркою стала шведка Ловіса Лінд (1:59,41), бронзовою — швейцарка Селіна Бюшель (1:59,66), четвертою фінішувала канадка Мелісса Бішоп (1:59,70). Цей результат дозволив кременчужанці вийти до фіналу.

У цьому фіналі першу перемогу Україні на командному чемпіонаті Європи з бігу на 800 метрів принесла Ольга Ляхова. Вона найшвидше з усіх учасниць подолала дистанцію 800 метрів (2.03,09 хв). Як зазначила сама ж спортсменка після фінішу, на доріжці велася тактична боротьба. І додала: «Ця перемога дуже важлива для моєї команди».