В Кременчуці пройшов другий Всеукраїнський турнір з кікбоксингу

З 18 по 19 лютого 2017 року в Кременчуці проходив ІІ Всеукраїнський турнір з кікбоксингу ISKA серед учнівської і студентської молоді в розділі К-1 лайт, і кікбоксингу WPKA серед дорослих в розділі орієнтал (К-1), присвячений «Пам’яті Героям-Кременчужанам загиблим в зоні АТО» .

Також 19 лютого, в рамках Всеукраїнського турніру, проводилась Матчева зустріч «КРЕМЕНЧУК VS ЛЬВІВ/ЧЕРНІГІВ» з кікбоксингу ISKA Semi-Pro, серед кікбоксерів високого класу, чемпіонів України, призерів і переможців Чемпіонатів світу з кікбоксингу ISKA і WPKA. Змагання проходили в спортивній залі СДЮШОР з боксу, за адресою: м. Кременчук, вул. Пушкіна 2. Всеукраїнський турнір був організований спільними зусиллями «Федерації кікбоксингу України «ISKA», «Українського Союзу Кікбоксингу», СК «Гермес» та Кременчуцькою міською радою з метою національно-патріотичного виховання дітей і молоді нашої країни і вшанування пам’яті загиблих героїв України в зоні АТО.

На всеукраїнський турнір до Кременчука з’їхались кікбоксери з 4-х областей України (65 спортсменів): Полтавську область представляли спортсмени міста Кременчука (СК «Гермес», СК «Боєць»), місто Полтава (СК «Гепард», СК «Чемпіон»); Харківська область була представлена кікбоксерами з міста Харкова і міста Ізюма; Львівську область, за традицією представляли кікбоксери львівського клубу єдиноборств «Тріумф»; честь Чернігівської області відстоювали спортсмени клубу «Level Up».

Спортсмени СК «Гермес» під керівництвом Скирти О.С., як завжди, продемонстрували високу техніку, незламний характер і нестримну жагу до перемоги, ще раз затвердивши значний рівень і переважаючі риси кременчуцької школи кікбоксингу, здобули наступні результати.

Студентська і учнівська молодь (2008-1999 р.н.):

Лук’янченко Єгор – 1 місце в розділі К-1 лайт (в.к. до 40кг),

Кравченко Назар – 2 місце в розділі К-1 лайт (в.к. до 40кг),

Гавура Іван – 2 місце в розділі К-1 лайт (в.к. до 35кг),

Михайленко Данило – 1 місце в розділі К-1 лайт (в.к. до 45кг),

Шулімов Влад – 2 місце в розділі К-1 лайт (в.к. до 55кг),

Андреєв В’ячеслав – 1 місце в розділі К-1 лайт (в.к. до 71кг),

Назаренко Микита -1 місце в розділі К-1 лайт (в.к. до 80кг).

Дорослі (1999-1979 р.н.):

Турченко Денис – 1 місце в розділі К-1(в.к. до 55кг),

Тоцький Ростислав – 2 місце в розділі К-1(в.к. до 60кг),

Ющенко Юрій – 1 місце в розділі К-1(в.к. до 70кг),

Пруніс Едгар – 2 місце в розділі К-1(в.к. до 70кг),

Корж Богдан – 3 місце в розділі К-1(в.к. до 70кг),

Андреєв В’ячеслав – 2 місце в розділі К-1(в.к. до 75кг).

За результатами Матчевої зустрічі «КРЕМЕНЧУК VS ЛЬВІВ, ЧЕРНІГІВ» з кікбоксингу ISKA Semi-Pro (без захисних шоломів, з захисними накладками на ноги) , перемогу здобули кременчуцькі боксери.

1-й бій. Вагова категорія до 55 кілограмів. В червоному куті – Левон Оганесян, представник міста Львів, Клуб Единоборств «ТРІУМФ», тренується під керівництвом Миколи Гавриляка, переможець Чемпіонатів і кубків України з кікбоксингу WPKA, Чемпіонату України з кікбоксингу ISKA, майстер спорту України з кікбоксингу WPKA. В синьому куті — Турченко Денис, представник міста Кременчук, Спортивний клуб «ГЕРМЕС», тренується під керівництвом Олега Скирти, Чемпіон України з кікбоксингу WPKA, Чемпіон України з кікбоксингу ISKA, срібний призер Чемпіонату світу з кікбоксингу ISKA, кандидат в майстри спорту України з кікбоксингу WPKA. Спортсмени знали один одного дуже добре, бо зустрічались за змаганнях різного рівня в 8 разів. Цього разу перемога за очками дісталась кременчужанину, який зміг нав’язати супернику свою тактику і впевнено довів поєдинок до перемоги на карточках усіх бокових суддів (27-30).

2-й бій. Вагова категорія до 65 кілограмів. В червоному куті — Алієв Олександр, представник міста Чернігів, Бійцівський Клуб «Level Up», тренується під керівництвом Артема Лободи, переможець Чемпіонатів і кубків України з кікбоксингу WPKA, кандидат в майстри спорту України з кікбоксингу WPKA. В синьому куті — Копкін Богдан, представник міста Кременчук, Спортивний клуб «ГЕРМЕС», тренується під керівництвом Олега Скирти, багаторазовий Чемпіон України з кікбоксингу WPKA, триразовий срібний призер Чемпіонатів світу з кікбоксингу WPKA, WKF, ISKA, Чемпіон Світу з кікбоксингу ISKA серед аматорів, Чемпіон України з кікбоксингу ISKA серед професіоналів, Майстер спорту України з кікбоксингу WPKA.

Спортсмени вже зустрічались в 2012 році на Кубку України з кікбоксингу WPKA, де перемогу за очками святкував чернігівський спортсмен. Враховуючи данні обставини, тренерським штабом був розроблений план на поєдинок, який передбачав, що Богдан Копкін повинен був віддати перший раунд, з метою проведення розвідки і вимотування суперника, в другому раунді – нав’язування жорсткого розміну комбінаціями ударів руками в голову з ударом лівим коліном в голову і тулуб. В третьому раунду Богдан повинен був домогтись дострокової перемоги потужними ударами рук в голову. Настанова тренера, Богданом Копкіним була майже в виконана (майже, тому, що в третьому раунді секундант чернігівського спортсмена, рятуючи свого бійця від нокауту, викинув на ринг рушник, що дозволило рефері двобою зупинити поєдинок і зафіксувати дострокову перемогу представника СК «Гермес» Богдана Копкіна – TKO 3R).

«Хотів би подякувати всім, хто допомагав проведенню даного турніру (спонсорам і медіапідтримці). Окрема подяка людям які допомагали, але, з природної скромності, не захотіли афішувати свої прізвища!», — підвів короткий підсумок турніру керівник СК «Гермес» Олег Скирта.